Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Hillard iz CSKA na pragu rastanka, mozda ne bi bio lose resenje za Zvezdu

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Patrisio Garino ide iz Baskonije, voleo bih da ga vidim u Zvezdani

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Navodno ratujemo sa Grobarima za Ndura. U Uniksu i nije bio toliko los, dok se u Valensiji raspadao i bio jedna 3 centar, nije ni igrao sve utakmice. Sto dalje od BGa to bolje.
Korisnikov avatar
By MileBL
Ja ne znam koja bi glupost bila traziti dalje od Kuzmica i Stimca i duplirati strance na poziciji gde imamo domace resenje
A za cetvorku za moje pojimanje igre ne dolazi u obzir igrac bez suta za tri, patnja je napadati kad nemas sirine u igri

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Na 4 smo bas tanki, Simonovic, Rit i Kuridza, i Davidovac povremeno. Imamo 4 igraca, a niko nije za startera. Videcemo sta je smislio Obradovic, dal da dovodi startera ili ovima da daje minutazu u zavisnosti od protivnika. Mozda Rit eksplodira. Imamo i 5 igraca, ako Simanic ostane. Mada ce navodno u NBA.
Korisnikov avatar
By MileBL
Simanic i NBA je teska prica
Prosle sezone je bio starter, u principu sve zavisi kojim igracima ce biti okruzen, mada ako Lazic kao i dosad bude prva violina na trojki onda smo i tu u problemu.

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Uopste me to ne bi cudilo, pa to je isto Misko uradio pre par godina sa Gogom, kad ga je ubacio u Buducnost da nakupi iskustva u EL i dobije bolju poziciju na draftu, sto je i uspelo. Al mislim da Simonovic jos nije spreman za Zvezdu/Partizan, jer je u pitanju preveliki pritisak, mozda se varam, no videcemo...

No kako ga se ono Cedevita lani odrekla, to mi nikako nije jasna prica? Seca li se neko toga?

Sad bi bila prica da Ostoja uzme Terija umesto Mike xD to mi tako mirise na njega
Korisnikov avatar
By MileBL
Simonovic je igrac Olimpije posudjen Megi, e sad da bude dalje posudjen trecem klubu za takve akrobacije nisam cuo

Korisnikov avatar
By milanezija
Jer opšte je poznato da su Mišku vezane ruke u ovakvim slučajevima
  • 1
  • 492
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
KK Crvena zvezda 2020/2021