Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MileBL
Sta zna ovaj Meloun da je najvaznije Raduljici napraviti mjesto a ostalima gde ostane

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Peja
Znam da je verovatno glupo pisati o tome jer još nemamo novog selektora ali šta mislite kakve su šanse da taj novi selektor pozove recimo Micova?

Da li nam je on uopšte potreban?

I da, drugo pitanje, šta mislite da li je ovo polemisanje oko Danilovićevog mandata posledica neslaganja dve struje oko toga ko će biti novi selektor?
Korisnikov avatar
By milanezija
To je samo skretanje paznje sa situacije u CZV. Ubedjen sam u to. Mozda je i tacno ali sam siguran da je Čović zato potegao
Korisnikov avatar
By Zex88
Slažem se SA Milanezijom.. Nadrealno mi je čime se on bavi dok se u klubu sve raspada..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Uprava se vodi time kao zvezdini navijaci, a to je da je srbija iznad svega :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Slažem se SA Milanezijom.. Nadrealno mi je čime se on bavi dok se u klubu sve raspada..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
A dodao bih da mu se ne svidja generalno ni to da je PSD kao Partizanovac predsednik, a sa Tomasevicem ima problem neki ocigledno generalno
Korisnikov avatar
By MileBL
Mozda su mu stopirali nekog trenera zbog uslova da ima iza sebe odredjene trofeje pa zato sikce a inace Danilovica treba najuriti iz saveza, raspali smo se rezultaski ove godine...

Korisnikov avatar
By skeske
Da li to siktanje ima podlogu ili nema? Nisam nesto istrazivao. Ako je tacno da su van svakog pravilnika donosili neke stvari onda ok.
Korisnikov avatar
By MileBL
Tezak lik, dolazi u konflikt sa igracima, ne treba nam takva licnost, jedva smo se resili jednog prepotenka

• 1
  • 817
  • 818
  • 819
  • 820
  • 821
  • 827
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]