Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Mile protiv Ivanovica, znaci obe ruke za, bice medalja

Teo Ivanoviceve pripreme ziv izdrzati nece
Korisnikov avatar
By Peja
Generalno ne simpatišem Ivanovića kao trenera.

Od nekih objektivnih razloga protiv njega bih izdvojio nedostatak ozbiljnijih rezultata prethodnih sezona, ne preveliko iskustvo vođenja reprezentacija, težak karakter a mislim i da ga je vreme malo pregazilo..
Korisnikov avatar
By MileBL
skeske napisao:Dzikic mozda
Najbolje moguce resenje, siguran sam da bi najbolje prilagodio igru Jokicu od svih nasih trenera

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Ako Kokoškov nije opcija, onda je možda Džile i najbolje raspoloživo rešenje...kao trener nije ništa lošiji od ostalih potencijalnih kandidata a komunikacija sa igračima mislim da mu je jača strana.
Korisnikov avatar
By Pavac
Meni vise poverenja uliva Radonjic od Dzikica

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao: Pon Nov 11, 2019 11:44 am Meni vise poverenja uliva Radonjic od Dzikica

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Možda je Radonjić i bolji trener, ali mi se čini da nije trener koji je prilagodljiv roster-u koji ima što je ključno za selektora (jbg, teško da će on u našoj reprezentaciji naći jednog, a kamoli dva dobra defanzivca na 1 i 2, što su sve njegove ekipe imale)...Radonja ima sistem koji igra i koji zna da postavi, ali mu trebaju i igrači za to. Džile je pokazao u karijeri da ume da preuzme ekipu u lošem trenutku i da iz nje izvuče dosta toga za kratko vreme, što mislim da je, imajući u vidu takmičenja koja nam predstoje, jako bitan kvalitet za budućeg selektora. U svakom slučaju, ne mislim da je Radonja loše rešenje, samo nekako mi se čini da nije trenutak za takav profil trenera...mislim da ni on nije preterano zainteresovan za to trenutno...siguran sam da taj posao Džile mnogo više želi.
Korisnikov avatar
By alonzo86
Šarenac tizuje Duška Ivanovića na twitter-u :? :? :? :shock: :shock: :shock: :o :o :o

Zašto, zašto, zašto :doh: :doh: :doh: :doh:

Bolje Saša Obradović ili Džikić, ako Kokoškov ne može, Ivanoviću neće niko da se odazove, ići ćemo sa D reprezentacijom...
Korisnikov avatar
By skeske
I da nije ludjak, sa onim izgledom covjek pomisli da ce da ga izgrize.... Strasna greska bi bila, morali bi se prvo kondultovati sa svim nosiocima igre.
  • 1
  • 818
  • 819
  • 820
  • 821
  • 822
  • 827
KK Partizan 2019/2020

Koliko sam video,dosta je bilo na gornjem delu, ip[…]

ABA fantasy

Kad sam se upoznao sa sistemom Blno (basketball le[…]

Svaštara