Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By The Answer
Zato što to najčešće i jeste, ali u ovakvim slučajevima, ofsajd šta uopšte raspravljam, osnovna pravila fudbala. Ono jes, oni su se bunili i za ono Pantelino iz auta.
Korisnikov avatar
By Pavac
Javno izvinjenje.. cimao sam jedno 10 ljudi da pitam, bio je ofsajd..

Ja sam ovo dizao uvek, tek sam sad saznao.. sto je najgore niko ti nece reci nista za ovo..

Mada sad mi jedan lik kaze, to su retke situacije, zato su i zeznute..

Pantelina situacija je osnovno pravilo, isto tako vecina ljudi ne zna da nema ofsajda iz gol auta..

Zex sudijetino, i dalje cekam objasnjenje zasto je Indjiji sudija trebao da ponisti gol?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

1000 post
Korisnikov avatar
By Zex88
Koji gol,koji mec?
Korisnikov avatar
By Pavac

1:25

Tacnije ne da se ponisti gol, nego da se prekine akcija. Tad sam jos to pitao i svi su me iskulirali, malo ljudi zna to pravilo a ni sudije ga bas ne vole..

Korisnikov avatar
By Zex88
Zasto bi se prekinula akcija,lopta miruje?
Korisnikov avatar
By Pavac
Lopta miruje, ali nema zaletanja..cimanja.. jednostavno nema. Kad jednom krenes na nju, nema vracanja 2 m unazad. Po pravilu sudija je trebao da svira indirekt i lopta za zvezdu sa mesta gde je izvodila indjija
Sudije ne vole to pravilo jer smara.. gusi igru

Isto tako niko ne zna za ono cuveno gradjenje.. kad se stoper zagradi pred svojim golom, cuva loptu, ona ode u gol aut i sve super.. to je indirekt za protivnika jer si ga gurkao i sprecavao napad.. ima tu i strucnih termina ali sam pozaboravljao.. to necete videti ni na ls da se svira jer sudija time sebi puca u noge, jedna ekipa ima gol sansu s tim indirektom, potencijalno jos vece sranje sleduje zbog tvog postovanja svakog pravila itd..

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kazu da je Zvezda krenula u napad na Birmancevica iz Cukarickog, dete Partizana, iako je ponikao u OFK Sapcu i da nije bilo njih ne bi ga ni bilo nigde.
Inace momak je iz Varne pored Sapca, odakle je i Sasa Lukic iz Torina. Decko navija za Zvezdu, isao je sa mnom na Zvezda i Kairat na sever, jos mu pisali kaznu sto nije imao licnu kartu kod sebe... Dobar igrac, tehnicki obucen, jedino malo duel igra mu je problem. I Partizan ga je dugo cekao da fizicki ojaca...
  • 1
  • 1656
  • 1657
  • 1658
  • 1659
  • 1660
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Rukomet

Na jedvite jade. Sad, u polufinale naravno nećemo[…]

Reprezentacija Srbije

Daleko od toga da imam nešto protiv Miloj[…]