Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lepus
Gledao sam sinoc kraj utakmice Valencia-e, opasan je Loyd. Ono sto sam vidio je da on nema skoro nikakve veze sa pozicijom play-a. Ako bih ga morao uporediti sa nekim po stilu igre, a nama bliskom, to je Punter.

Sto se tice centara, Stimac mi je preslab za drugog, a preskup za treceg. Slozio bih se sa Milom, Kuzmic ako je fit, kao drugi bi bio idealna.
Korisnikov avatar
By MileBL
Lepus, sta mislis o Jovanu Novaku kao drugoj opciji na pleju, imao je dobre brojke u Njemackoj, Miskov je igrac pa ako ne bude islo moze se naci resenje da se izadje iz ugovora, malo iritira njegov stav na terenu ali nema mnogo domacih opcija na poziciji pleja?

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lepus
Njegov fan nisam bio ni kada je junior bio. :) Odavno ga nisam gledao pa ne znam ni na sta liči?!

Što se tiče nekog backup playa, meni se svidio Dimitrijević iz Joventut-a. Vjerujem da bi se i papiri lako završili, ako ih već i nema.

Nama ostaje traženje prvog playa, igrača koji će biti pass-first i koji će ostale hraniti loptama.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By djokonda
Meni je on više bio dvojka dok je bio ovde, koja je dosta pokušavala da kopira Navara, ali vidim da je u Nemačkoj plej i da ima opasan prosek asistencija, tako da izgleda da je promenio stil igre. Ipak, u pitanju je pretposlednja ekipa prvog dela BBL-a tako da taj njegov prosek asistencija nije baš mnogo pomogao ekipi. Takođe, u toj ekipi jedan od boljih strelaca je Strahinja Mićović tako da...

U svakom slučaju, mnogo je rano za sastavljanje ekipe zbog korone...ne zna se kad će šta da bude. Dostupnost igrača i njihove cene pre svega zavise od toga šta će biti sa NBA, odnosno NBDL . Zvezda može sa 2-3 stranca bez problema da pripremi roster za početak sezone i da možda još 2 igrača dovede kada postane jasnije šta će biti sa narednom sezonom. Mislim da vam je dovoljno da za početak sezone dovede strance na 1, 2 i 5 (pokretljiviju peticu) i da ostalo popunite domaćim igračima...na 3 i 4 već sada imate dovoljno igrača pod ugovorom (Lazić, Dobrić, Radanov, Davidovac, Kuridža, Simanić)...tu možda može da se dovede neki domaći igrač za relativno male pare da pojača konkurenciju. Krivo mi je što npr. Uroš Trifunović nije kod vas, jer vama nedostaju spoljni koji igraju sa loptom u rukama, a Trinkijeri u Partizanu igra uvek sa dva pleja tako da mu treći spoljni koji voli loptu u rukama u petorci ne treba i gura ga na trojku da igra od lopte, što mislim da nije dobro za budućnost naše reprezentacije jer smo jako tanki sa dobrim spoljnim igračima u mlađim kategorijama.
Korisnikov avatar
By MileBL
Sta reci za pleja od 0,5 asistencija po mecu, Cokijevi kompleksi nema druge

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Očigledno se ide na skorere.. Volden i Lojd(izgleda da je blizu potpisa)..

Opet nam treba neki asistent kome je primarno da razigrava ekipu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Noko prva lasta..

Korisnikov avatar
By Zex88
Fotošop

• 1
  • 115
  • 116