Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
Sad sam gledao iz drugog ugla, izvinjavam se :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Sad sam gledao iz drugog ugla, izvinjavam se :D
Sta ti je kranji zakljucak al bez zezanja te pitam Slika
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao: Uto Jan 14, 2020 2:27 pm
Zex88 napisao:Sad sam gledao iz drugog ugla, izvinjavam se :D
Sta ti je kranji zakljucak al bez zezanja te pitam Slika
Ucinilo mi se iz prvog gledanja,tj sa centralne kamere,da Jaramaz jos jednom dodiruje parket.. Medjutim kamera iza kosa Partizana mnogo bolji ugao gledanja daje.. Tako da moja greska... Medjutim,Bili su koraci :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Stigle godine izgleda... Znaš da bi se ranije napinjao do sutra, čak i kad nisam u pravu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Antoine
Konačno se vidi koliko nam je prijao boravak u Beogradu, jako dobro se radilo. Naravno, fizička sprema je osnov, Trinkijeri dobro rotira, ne opterećuje igrače, load managment koristi do maksimuma, a konačno svi igrači u timu imaju ulogu. Veliki put je prešla ova ekipa, samo nikad ne treba stati na pola brda, gravitacija vas lako vrati.
By Gira PFC
Kad je ekipa ovako fokusirana i svih 40 minuta u utakmici, onda mi ne treba da se brinemo. Naš je problem samo kada momci uđu u meč sa slabijom energijom i željom, onda nastaju problemi i mučenja.
Toine je odlično rekao, KKP treba sada samo da nastavi u ovom pravcu, bez "stajanja" i opuštanja. Jako i u ABA ligi i u Evrokupu, jer imamo dovoljno igrača, a Trinkijeri ih i inače planski odmara i dozirano koristi.
U svakom slučaju, sinoć je bilo veče za uživanje :handgestures-thumbupleft:
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 60
Fudbal

Au Obi leb' te jebo kakvu pricu sad sklopi.. Mic[…]

Najgori scenario. Potrošiti se u egal utakm[…]

Svaštara