Stare teme
Korisnikov avatar
By Antoine
Kad nas već prozivaju, ajde još malo da se ložimo.

U F grupi Eurocupa su svi na polovičnom učinku, što implicira sledeće, ukoliko nastavimo sa ovim ritmom, uz sve pobede u BG i bolji skor od Virtusa na kraju, imamo jako dobru šansu da imamo prednost Beograda u polufinalu, jer ne mislim da će bilo ko u drugoj grupi vezati 4 pobede. Jako lepa prilika je pred nama i mislim da je jasno da je to osnovni cilj. Da smo pametni, kao što nismo, pa da tankujemo u Železniku, jer je jasno da Zvezda mora da bude među 4, na ovaj ili onaj način, pa je i sama liga obezvređena. Bitnije je sačuvati se čovićevih kasapina iz predgrađa od same pobede.

Najviše problema može da nam napravi nešto na šta ne možemo da utičemo - da Valensija uđe u Top8 EL. U tom slučaju samo pobednik EC ide u EL. Tako da, navijajmo za "komšije" :o
Korisnikov avatar
By Zex88
Već godinama se pred svaki meč sa Fmp-om vređaju ti momci i nazivaju kasapinima koji imaju jedan jedini cilj, a to je namerno povređivanje igrača Partizana.. Mislim da u najmanju ruku to nije pošteno prema njima..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
I bas na svakom mecu sa njima izbije neka frka, slucajno... I uvek je to neki Seslija, Bursac ili tako neki poluprozivod koji treba u dupe da ljubi ceo Zeleznik sto je uopste u ABA ligi
Korisnikov avatar
By Peja
milanezija napisao: Pet Jan 17, 2020 12:32 pm I bas na svakom mecu sa njima izbije neka frka, slucajno... I uvek je to neki Seslija, Bursac ili tako neki poluprozivod koji treba u dupe da ljubi ceo Zeleznik sto je uopste u ABA ligi
Jeste često bilo frke, ali daleko od toga da ste vi cvećke..

A i ti mečevi sa FMP-om su često bili u kontekstu sa Zvezdom, palili su atmosferu tu i Čović i Vujošević svojevremeno a naročito Tegeltija.

Ne treba se onda iznenaditi kad neki mlad igrač "malo pretera" i podlegne toj atmosferi.

Ispada sad da Partizan prethodnih godina igra kao Barsa sa Mesijem a ovi su neki konobari/kostolomci iz Irske..
Korisnikov avatar
By Zex88
Nemoj Pejo tako, pa valjda znamo da je Partizan uvek žrtva..

Jbt, svaki put kukaju kad igraju protiv Fmp-a.. I kad se stvarno desi neka povreda, izbiće rat zbog raznih Tegeltija i Pantića koji najavljuju takve stvari..

Korisnikov avatar
By milanezija
Kako onda bas ni sa kim, cak ni sa CZV ne izbijaju sranja hronicno, i to uvek u hali u Zelezniku

Nemojte me zajebavati, mlad igrac podlegne atmosferi, Pejo...
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa kad uvek pred mečeve najavljujete sranja.. Vi vaše igrače više pržite protiv Fmp-a.. Hoćeš da se kladiš da će Zagorac prvi da se pokači?

• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 94
NBA

Nije NBA za njega u ovoj ulozi, ne moze se uzimati[…]

Svaštara

Ja sam od Hrvatske bio u Splitu u Zagrebu, na Hvar[…]