Teme vezane uz regionalnu ligu
By Salvatore Guliano
BogdanB napisao: Uto Jun 30, 2020 9:57 pm Ko nama bira igrače ako nemamo trenera :D

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Pa kako ko? Tata Ostoja :dance:

Sere mi se od konstantnog pravljenja jednih te istih gresaka :roll: . Dovodimo igrace dok jos nemamo trenera, pa se onda oni ne uklapaju u zamisao trenera ili u koncept tima ili se igracu ne svidja trener i slicno. Ne moze se ovako raditi prosto, nastavljaju da nam mazu oci...
Korisnikov avatar
By Antoine
Jedino logično objašnjenje je da imamo trenera. Ili će se Šćepanović ozvaničiti, ili je neko već dogovoren.

Mada, logika nikad nije bila nešto na šta smo se mnogo oslanjali. Biće da je ovo panično potpisivanje samo da se umanji opravdano nezadovoljstvo navijača.

O tome da li je upgrade, videćemo. Ja mislim da ofanzivno jeste, defanzivno nikako.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pa ja rece da dolazi ZOC, a niko nista da kaze.

Inace Mitrovic, Milojevic, mada je najavio da ide u USA, i Dzikic mi deluju kao opcije za Partizan. Mislim da je Scepanovic neiskusan i neharizmatican za trenera Partizana. Bice ista prica kao sa Cankom i Perom Bozicem. Takodje onaj pomocnik Zeljka Obradovica nije nikakva opcija.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Scepanovic na kraju, po meni jako los izbor iako poznaje ove igrace

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
To nije tacno. Glavni kandidat je pesic. Valjda ces vise verovati meni koji sam uvek iznosio proverene informacije za razliku od takozvanih novinara

Korisnikov avatar
By BogdanB
I zvanicno klub raskinio sa trinkijerijem.
Da li ce platiti kao sto je ostoja magiko pricao?

Sledece nedelje predstavljanje novog trenera.

• 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
KK Partizan 2019/2020

Sramota da u nasim klubovima bude vise od 4 stranc[…]

Iz navijackog ugla

28/95... Ovr iz 2002 nemam pojma ko su, a gomilu […]