Teme o mladim igračima i reprezentacijama
By lala

Sramna igra igraca zvezde u porazu od zemuna.da je pravde njih bi trebalo izbaciti iz daljeg takmicenja.spw i trepca posteno odigrali i utakmicu bez znacaja.spw sa dve pobede ispao.

By forfang

Lala, to je njihov stil jos od malih nogu. Ipak, ovog puta mislim da nisi u pravu. Zemun na krilima Mome i Filipovica odigrao junacki. Pokusala je Zvezda svim silama, ali naisli su na boljeg protivnika u datom trenutku.

By hadrijan

Nikako da se javim u vezi sa polufinalnim turnirima...

Za mene licno koji sam propratio sve utakmice SPW uzivo, veliko je iznenadjenje da nisu uspeli da se plasiraju na finalni deo. Pre ovoga smatrao sam da ce na finalnom biti cak u 4 ekipe u drzavi.
Medjutim, losa igra protiv Zvezde i Zvezdina katastrofalna igra protiv Zemuna presudila je. Ekipa Trepce je bila odlicna!
Mali Kovijanic je bio izvanredan, kao i Bogunovic i Vajagic iz SPWa.
Sto je Vojvodine i Difensa tice, lose partije i nista spremnija deca. Gledao sam po jednu utakmicu obeju ekipa preko lajv strima. Lose, vrlo lose.

Takodje, za mene licno, veliko je iznenadjenje neprolazenje Petrovgrada na finalni deo. Poraz od Trijumfa je bio zasvim zasluzen jer su deca Petrovgrada odigrala vrlo lose i pored prednosti od 16 poena u jednom trenutku. Mali Radakovic za koga se smatra da je u prva tri pleja u drzavi nije pokazao gotovo nista, ali sa obzirom da je tek tri nedelje bio u treningu posle 6 meseci neigranja zbog povrede, oprasta mu se. Cubranovic je odigrao nedopustivo lose, isto i Grujesku. Vukic rlo slab. Ova 4 klinca su bila ozbilni kandidati za prvih 20 igraca za U15 rerezentaciju, sada mislim da nijedan nece biti pozvan. No, videcemo sta kazu strucnjaci, da li ce nekog od njih ipak pozvati. Valjalo bi da u tih 20 imamo bar 3-4 igraca iz Vojvodine. Jedini siguran je Bogunovic, ako uspe da se izbori sa kolenom.

Eto, toliko do mene.

Nadam se, ipak, u bolje sutra Vovodjanske kosarke (u mladjim kategorijama) koja je trenutno na vrlo niskim granama!

By forfang

Prvi dan finalnog turnira za pionire protekao u odlicnoj atmosferi, uz fajtersku kosarku do zadnjeg sekunda. Sudije dozvoljavaju bas puno kontakta, kao da se radi o NBA 90-tih, pa se ne moze videti neka spektakularna kosarka. Sutra u polufinalu Borac-Zemun i Partizan-Mega. Nekoliko utisaka dana: prvo odlicna timska igra Zemuna i 3 igraca sa preko 20 poena. Kod Foke mali Filipovic me iznenadio, kao godinu dana mladji 35 poena. Veoma talentovan igrac. Borac opet na krilima Curcica, ali kad on ugasi bice povuci potegni. Partizan-veoma dobra timska igra, konacno uz veliki doprinos visokih igraca. Mega=Djurisic. Upisao tripl dabl(25 pts,20 reb,13 ass, 50 PER). Jeremic takodje veoma dobar, pogotovo u sutu za 3.

By Bojdo

Uradio sam dvije utakmice mladjeg pionira Miroslava Bogdanovica(2006)iz KK Sombor. Ozbiljno talentovan klinac, kako čujem sa dobrom genetikom.
Nije samo prezime koje podsjeca na Bogdana Bogdanovica, vec i njegova igra (naravno, shvatiti uslovno, ipak je jos klinac). Prednje i zadnja promjena za prste polizati i jako podsjecaju na Bogdana!

https://www.youtube.com/watch?v=H8z7Vvy ... e=youtu.be

By surda
Bojdo napisao:

Uradio sam dvije utakmice mladjeg pionira Miroslava Bogdanovica(2006)iz KK Sombor. Ozbiljno talentovan klinac, kako čujem sa dobrom genetikom.
Nije samo prezime koje podsjeca na Bogdana Bogdanovica, vec i njegova igra (naravno, shvatiti uslovno, ipak je jos klinac). Prednje i zadnja promjena za prste polizati i jako podsjecaju na Bogdana!

https://www.youtube.com/watch?v=H8z7Vvy ... e=youtu.be

Izvini ako je glupo pitanje, ali imao sam malo prilike pratiti pionire u BiH ovih godina.
Je li normalno da se igraju odbrane sa tako malo kontakta?
Mozda je i do drugacijeg osjecaja kada gledas uzivo.

• 1
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 312
  • 325
Ostale reprezentacije

Duka hvala na konciznom izveštaju i informa[…]

Reprezentacija Srbije

Ma dzaba vise i da zove kasno i da dogje neko bic[…]

Svaštara