Streetball, košarkaška svaštara, niže srpske lige... i sve druge teme
Korisnikov avatar
By milanezija
Ja i dalje ne vidim problem sa Jokjcem na 4, Milutinov na 5. Tako smo najbolje izgledali jer je Beli bio van forme. E sad, drugi je problem Jokic 4 a Bobi/Radulja na 5
By surda
milanezija napisao: Uto Sep 22, 2020 1:41 pm Ja i dalje ne vidim problem sa Jokjcem na 4, Milutinov na 5. Tako smo najbolje izgledali jer je Beli bio van forme. E sad, drugi je problem Jokic 4 a Bobi/Radulja na 5
Nije ti problem sto je tada u 90% situacija kada je Milutinov igrao pik Jokic bio u reketu?

Ne znam do koga je to tacno bilo, ali to je los spejsing.

Gaja napisao: Uto Sep 22, 2020 2:54 pm Moram da priznam da su ovi podkasti sa Dziletom baaaas kvalitetni.

I meni sve svidja podcast. Bas sam prijatno iznenadjen da i jedan ozbilljniji trener ucestvuje redovno u podcast-u.

Steta sto ih autorska prava zezaju za jos sadrzajnije video analize.
Korisnikov avatar
By MileBL
Dzile je veliki takticar, ni jedan trener ne prica javno za siroke narodne mase o igri kao on sto znaci da je apsolutno siguran u svoje znanje
Cesto sam pisao da bih ga postavio za selektora, mislim da se moze odlicno snaci u turnirskom nacinu takmicenja.

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Ako pričamo čisto trenerski odličan je trener i izuzetno ga poštujem. Pokazao je šta i koliko zna dosta puta, od govna pitu pravio i bila je ukusna.

Njegov problem je u egu jer je isti teži od njega samog, zato nigde nije izdržao duže od godinu i po dana... Po meni idealan za pomoćnog Trenera i to jednog od NBA timova...

Zbog toga i nema klub ove sezone
..
Korisnikov avatar
By MileBL
BogdanB napisao:Dzile prevara posle one epizode u partizanu, razocarao me

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Zasto te razocarao, odlazak ili poraz od FMP-a, odlazak je opravdan jer je trazio klub koji ce biti konkurentan
Na poraze od FMP-a se trebas naviciSlika

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Meni je Srđan lošiji par u podkastu..

Nekako mi previše brzaju,jure da sve stignu, i to mi se ne dopada.. Brate ako pričaš o Lebronu i zapričaš se, cepaj dok ne kažeš sve što želiš..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
KK Crvena zvezda 2020/2021

Luka Mitrović drugo pojačanje.. Nisam baš[…]

Reprezentacija Srbije

Kad malo bolje razmislim, mozda je i bolje sto je […]

Fudbal