By Gira PFC
Nisam ovih dana imao kada da uđem na forum, pa tek sad videh predlog da ovde okačimo ekipe.
Moj tim za ovo kolo izgleda ovako:
Jaramaz
Ukić
Nenadić
Sanadze ( već se obrukao protiv Zadra) :shock:
Dobrić
Cobs
Petrušev
Simonović
Onuaku (index 9+1 protiv Borca) i
Rašon Tomas.

Puno pozdrava svima, posebno Lakiju, sa željom da nam finale bude intetesantno i neizvesno, iako se korona maksimalno trudi da ubije svu draž i košarke i fantazija.
Korisnikov avatar
By Lucky
Znaci, prvi duel finala izgleda ovako:
Gira senior Boca Juniors
Jaramaz - Jaramaz
Ukić - Ivanovic
Nenadić - Nenadic
Sanadze - Sanadze
Dobrić - Blazic
Cobs - Ejim
Petrušev - Petrusev
Simonović - Simonovic
Onuaku - Taylor Smith
Thomas - Thomas

Fakticki, duel se igra 4 protiv 4. Iskreno, obradovao sam se kad sam vidio da si se i ti zaj...o sa Sanadzeom. :violin:
Srecno.
Edit:
13 + Cobbs protiv Ivanovica, Smitha i Ejima.
By Gira PFC
Realno, ako svi budu odigrali u nivou svojih proseka, trebalo bi da dobiješ meč. Ali, kad može Sanadze da jedan meč odigra super i ima index 26, a sledeći meč samo 1, sve je moguće.
Nego kad smo već kod njega, Borac je ovim porazom sebi napravio veliki problem, jer će sada teško izbeći ispadanje. Baš mi ih je žao, jer sam verovao da će se ipak izvući.
Korisnikov avatar
By Lucky
Gira PFC napisao:Realno, ako svi budu odigrali u nivou svojih proseka, trebalo bi da dobiješ meč. Ali, kad može Sanadze da jedan meč odigra super i ima index 26, a sledeći meč samo 1, sve je moguće.
Nego kad smo već kod njega, Borac je ovim porazom sebi napravio veliki problem, jer će sada teško izbeći ispadanje. Baš mi ih je žao, jer sam verovao da će se ipak izvući.
Niko (zbog Primorske) ne ispada direktno iz lige, nego igra baraž sa finalistom ABA2. U slučaju da to bude srpski klub, onda bi Borcu jedino pomoglo da budu ispred FMP bez obzira na poziciju na tabeli. Jedino nisam siguran da li se prvo igra baraž pa srpski baraž ili obrnuto. Kako god bilo, mislim da su svi kandidati iz ABA1 favoriti protiv bilo koga iz ABA2 osim Studentskog centra.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

By Gira PFC
Videćemo kako će taj rasplet biti na kraju lige, ali nekako bih najviše voleo da vidim Krku na toj 13. pozicii.
Ali što se našeg fantasy finala tiče, ovaj prvi meč je odlučio Ivanović iz Budućnosti. Razbio je Megu i doneo ti pobedu. Ejim je istu samo potvrdio. Čestitam! :clap:
Korisnikov avatar
By Lucky
219 na kraju.
Mogao bi me Sanadze koštati lopte. Da sam ostavio Jovića umjesto njega imao bih nevjerovatnih 233.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Lucky
amiga500 napisao: Pon Apr 05, 2021 8:17 pm Pili smo kafu, presao pelcer na tebe ;-)
Zli jezici bi rekli da si me ti nagovorio na rotaciju Jovic - Sanadze. :whistle:
  • 1
  • 1037
  • 1038
  • 1039
  • 1040
  • 1041
  • 1053
ABA fantasy

133, jebem ti nebo i fantasy Kako ti stoji&scar[…]

Priča se da...

Lesor potpisao dvomesecni ugovor sa Makabijem, d[…]

KK Partizan 2021/22