Korisnikov avatar
By Lika
Da, obzirom da nas je manje ove godine, draft je bio dosta zajebaniji za odraditi. Ja sam odmah pustio kočnice i krenuo po neke igrače, mada mislim da sam se neke targete trebao još isprsiti (npr Lowry), jer je bilo izbora na kraju za igrače po 1 dolar. Poziciju pleja sam totalno zanemario, a još mi više muka kad vidim da je kum @DavorPFC uzeo i Hardena i Westbrooka i Russela. :o :D

Mislim da sam sretno ubo' $1 Ibaku, jer tu očekujem nekih 13-15 fantasy poena prosjek po utakmici. Moglo bi se i $5 za Gaya svrstati u tu kategoriju. Da je sreće pa da ne bude povreda, više manje znam šta da očekujem od većeg dijela ekipe.

Nepoznanice su mi Jaylen Brown i Wiggins, ali ajde, oba su koštali $1, a nadam se velikom napretku dvojca iz Bullsa, Lavine i Markkanen, kao Leverta iz Netsa također.

Šta se tiče lige u globalu, dosta smo ujednačeni i nadam se borbi svih do samog kraja, da nam povrede ne useru sezonu.
Dao sam Oladipa jer želim da pomognem širim narodnim masama..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Ja sam ovde administrator svih forumaša.. I moja obaveza je da brinem o njima..

Stalno ovo kačiš

milanezija napisao: Ned Okt 20, 2019 7:23 pm Stalno lažeš :lol:
Hahahha,ima i toga :D
uf ja sam propustio draft i duboko se ispričavam zbog toga, još u četvrtak sam se radovao tome događaju ( uistinu taj naš draftmi bude baš zabavan ) , sutradan sam potpuno zaboravio... dešava se s godinama...
uglavnom jučer sam izbjegavao uopće otvoriti ekipu , mislio sam da mi je bot vjerovatno potrošio budžet na tarove Duranta, Klay T., Oladipa, al na moje iznenadjenje nije ni loš roster... malo ću ubaciti domaćih igrača jer mi fantasi odlično dodje za pratiti hr igrače..
u vezi s tim spreman sam primiti ponude za trade za Šarića i Zubca, pa i Bojana iako on mi se čini da neće imati neke brojke, definitivno manje nego prošle godine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Djordjevic trener Fenera, evo nama pobjede u prvom[…]

TOKIO 2020

Potpuni debakl tenisera i džudista na OI, katastro[…]

Fudbal

Govorim o transfer politici "Topdžija" u[…]

Svaštara