Korisnikov avatar
By Lika
augriaugri napisao: Ned Okt 20, 2019 9:25 pm uf ja sam propustio draft i duboko se ispričavam zbog toga, još u četvrtak sam se radovao tome događaju ( uistinu taj naš draftmi bude baš zabavan ) , sutradan sam potpuno zaboravio... dešava se s godinama...
uglavnom jučer sam izbjegavao uopće otvoriti ekipu , mislio sam da mi je bot vjerovatno potrošio budžet na tarove Duranta, Klay T., Oladipa, al na moje iznenadjenje nije ni loš roster... malo ću ubaciti domaćih igrača jer mi fantasi odlično dodje za pratiti hr igrače..
u vezi s tim spreman sam primiti ponude za trade za Šarića i Zubca, pa i Bojana iako on mi se čini da neće imati neke brojke, definitivno manje nego prošle godine
Ti bi trebao preimenovati ekipu u Point Guard :)
Dobar dan dobri ljudi. Ćao Žexe.

Madness posle par sezona pregrupisavanja ove godine ističe jasnu kandidaturu za još jednu majicu. Kasnio sam pola sata na draft, što mi je donelo Davisa, Georgea i Beala i pojebalo 600$ i celu koncepciju. Na kraju sam zadovoljan, falio mi je 1$ za Ja Moranta, tu je second best thing sa drafta, Darius Garland. Vizionarski potez sam napravio posle drafta, pričaće se već o tome.

Nego... ko daje te centre za bekove?
Korisnikov avatar
By Lika
Antoine napisao: Pon Okt 21, 2019 8:44 am Dobar dan dobri ljudi. Ćao Žexe.

Madness posle par sezona pregrupisavanja ove godine ističe jasnu kandidaturu za još jednu majicu. Kasnio sam pola sata na draft, što mi je donelo Davisa, Georgea i Beala i pojebalo 600$ i celu koncepciju. Na kraju sam zadovoljan, falio mi je 1$ za Ja Moranta, tu je second best thing sa drafta, Darius Garland. Vizionarski potez sam napravio posle drafta, pričaće se već o tome.

Nego... ko daje te centre za bekove?
Slika
Korisnikov avatar
By Loki
surda napisao: Pon Okt 21, 2019 1:16 pm KK Skugric nudi centre za bekove(ili pg ili sg).

Izmedju ostalih, medju visokim se nalazi i Saric. Pa ako Augri imas kakvog zanimljivog niskog razmotricu ponudu.
Proveri da li ima nesto za tebe u mom timu, Negro
Loki napisao: Uto Okt 22, 2019 12:51 am
surda napisao: Pon Okt 21, 2019 1:16 pm KK Skugric nudi centre za bekove(ili pg ili sg).

Izmedju ostalih, medju visokim se nalazi i Saric. Pa ako Augri imas kakvog zanimljivog niskog razmotricu ponudu.
Proveri da li ima nesto za tebe u mom timu, Negro
Bezidejan sam sta bi bila korektna ponuda. Pa ti pogledaj sam ako ti se sta svidja u KK Skugric.

Prihvatio sam razmjenu Saric - Smart pa mi vise nije toliko hitno.

Sad preferiram nekoga ko ima dvije pozicije, sg i sf.
Korisnikov avatar
By Lika
The Answer napisao: Uto Okt 22, 2019 9:42 am Što se tiče ovog trejda važi ono ko ćuti slaže se ili? Pošto ja vidim samo opciju vote against. Nije da sam protiv nego čisto informativno.
Da, samo ignoriraš ako ti je to u redu.

Ako @Zex88 nešto trejda, onda ide Vote against. :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
Fudbal

Sećam se kako se Zex pre 10 godina po ceo dan kla[…]

Svaštara