Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ja sam malo bolji od tih cifara sto si naveo. Samo sto nama u ugovoru ne pise da se radi subota a oni to traze, i plus sto dosta puta ne plate tu subotu, a kada je plate, ne placaju po zakonu kako treba. Tako da ih ne jebem dva posto vise.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
To je bas bezveze ako nece da plate subote.. Kazu mi ljudi da ako se stalno prijavljujes za to subota/nedelja mozes nagurati do 43-44 000
Kako ti idu smene, jednu nedelju prva, pa jednu nedelju druga pa jednu treca ili?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Nema kod nas prijava za subotu.
Stalno sam prva smena.

U iole normalnoj firmi gde se subota placa, kako treba da se placa, ljudi ce se prijaviti da dodju da rade, ako je prijava potrebna, ali to zavisi sad od firme do firme.

Korisnikov avatar
By Pavac
Sta kazete za 3 soma za vakcinu? :mrgreen: Jbt ja sam bio ubedjen da je neko trolovanje ali nije..
Stvarno smo makar sta narod, da sutra udjemo u EU, prekosutra bi imali 1 000 000 stanovnika manje :doh:
Korisnikov avatar
By skeske
Pavac napisao: Čet Maj 06, 2021 9:29 pm To je bas bezveze ako nece da plate subote.. Kazu mi ljudi da ako se stalno prijavljujes za to subota/nedelja mozes nagurati do 43-44 000
Kako ti idu smene, jednu nedelju prva, pa jednu nedelju druga pa jednu treca ili?

Braco moja gdje vi radite? :shock:
U mojoj firmi ljudi sa najnizim rangom sa ugovorom o djelu, izadju oko 45.000 pretvoreno u dinare, vikend slobodan.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Kod mene 35-36 hiljada minimalna ako se ne varam.

Korisnikov avatar
By Pavac
skeske napisao:
Pavac napisao: Čet Maj 06, 2021 9:29 pm To je bas bezveze ako nece da plate subote.. Kazu mi ljudi da ako se stalno prijavljujes za to subota/nedelja mozes nagurati do 43-44 000

U mojoj firmi ljudi sa najnizim rangom sa ugovorom o djelu, izadju oko 45.000 pretvoreno u dinare, vikend slobodan.
Jel si ti na drzavnoj sisi?
Ovo o cemu ja pricam su fabrike, nove, strani investitori i to..
Sljakeri sa srednjom skolom na traci imaju oko 37-38 000, sa vikendima naguraju do 44 000, 8 sati, 6 dana nedeljno, 1 pauza od pola sata, 2 nedelje kolektivnog godisnjeg u julu i 2 u januaru
Ovi sa fakultetima i preko veze je ok, sede u kancelariji za kompom, oko 60 000 plata, isto 8 sati, mislim 5 dana..

Korisnikov avatar
By skeske
Pavac napisao: Čet Maj 06, 2021 11:36 pm
skeske napisao:

Jel si ti na drzavnoj sisi?
Ovo o cemu ja pricam su fabrike, nove, strani investitori i to..
Sljakeri sa srednjom skolom na traci imaju oko 37-38 000, sa vikendima naguraju do 44 000, 8 sati, 6 dana nedeljno, 1 pauza od pola sata, 2 nedelje kolektivnog godisnjeg u julu i 2 u januaru
Ovi sa fakultetima i preko veze je ok, sede u kancelariji za kompom, oko 60 000 plata, isto 8 sati, mislim 5 dana..

Ma kakvi drzavnoj, privatna firma.
Je li i u Beogradu tako los standard te neke srednje klase?
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Pa to nije Beograd, Bogdan je valjda u Kragujevcu, a Pavac, mada on ne radi, u Sremskoj Mitrovici.
  • 1
  • 3640
  • 3641
  • 3642
  • 3643
  • 3644
  • 3655
Svaštara

Vidis da nas pise 3 i po coveka trenutno.. Послат[…]

NBA

Pelsima treba prostora da potpisu Lonza, zato i ta[…]

TOKIO 2020