Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Pavac
Pa i u Mitrovici nicu zgrade kao pecurke, pa ne izgleda lose, cak svima prija tolika izgradnja, vecinom su te stare sremacke cerpicare ruzne.. ali se zna red, ovde smes, ovde ne smes, ovde moze 1 sprat, ovde 3, ovde 6. Lako se utera u red ta investitorska mafija

Sombor nije mali grad, ranije je imao i preko 50 000 stanovnika, skoro i 60 000..tuzna prica, otisli Hrvati, Madzari, otisli nasi, ispraznio se grad, sad ima 40 000 a utisak je kao da ima 20 000

Mi smo makar sta narod, ne znamo ni da cenimo ni da postujemo nase. Vecina ljudi se ponasaju kao buzdovani a ni ne znaju sta sve po Srbiji ima da se vidi.. obidji Suboticu, Sombor, Vrsac, Zrenjanin, Kikindu, Sirmium, Petrovaradin, Smederevo, Golubac, Milanovac itd itd itd... pa onda pricaj kako nema nista da se vidi

Skeske, bio moj cale opet u Neumu

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
skeske napisao: Sre Jun 16, 2021 12:47 am Kad cete malo u Republiku Srpsku? 😁
Bio sam u Trebinju pre mislim 2 godine, prosle godine sam obilazio neka sela Sekovici, Papraca i tako to.. :lol:

BL mi je sledeca stanica u RS, ako Bog da zdravlja.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
E ja bas sledeci vikend dolazim u BL, igramo neki f4 IT lige, mi i vicesampioni iz Beograda, sa najbolje dve ekipe iz BL...
Imas li neku proporuku za smestaj, posto dolazi citava ceta od 12-15 ljudi, mozda i 20. Da ne puknemo puno para, a da imamo dobar smestaj. Dolaze u obzir i hotel i privatne gajbe, vile i slicno, za dve noci nam treba petak i subota (25. i 26.).

Takodje mi treba preporuka sta videti u BL za tako kratko vreme, s obzirom da cemo imati dve tekme u dva dana u nekim popodnevnim casovima. :D
Korisnikov avatar
By skeske
Salvatore Guliano napisao: Sre Jun 16, 2021 9:12 am
E ja bas sledeci vikend dolazim u BL, igramo neki f4 IT lige, mi i vicesampioni iz Beograda, sa najbolje dve ekipe iz BL...
Imas li neku proporuku za smestaj, posto dolazi citava ceta od 12-15 ljudi, mozda i 20. Da ne puknemo puno para, a da imamo dobar smestaj. Dolaze u obzir i hotel i privatne gajbe, vile i slicno, za dve noci nam treba petak i subota (25. i 26.).

Takodje mi treba preporuka sta videti u BL za tako kratko vreme, s obzirom da cemo imati dve tekme u dva dana u nekim popodnevnim casovima. :D
Daleko najbolja solucija je stan na dan. Za 25 evra mozete da iznajmite stanove za 2, cak i 3 covjeka u centru, boriku, mejdanu, novoj varosi i slicnom naseljima blizu centru. Sta detaljno obici, napisem ovih dana kada nadjem vremena :D
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa i ja kontam da je to najpametnije ili to ili hostel neki.
Nego, reci mi samo jel imate neki konretno sajt na kojem da trazim ili ono klasika Airbnb i Booking?

Nista ocekujem do polaska neke preporuke, meni je, a mislim i vecini momaka prvi put u BL, pa da ne lutamo previse. Inace naravno pozvan si na utakmice, ako budes imao vremena i zivis u BL :D
Korisnikov avatar
By skeske
Salvatore Guliano napisao: Sre Jun 16, 2021 3:22 pm Pa i ja kontam da je to najpametnije ili to ili hostel neki.
Nego, reci mi samo jel imate neki konretno sajt na kojem da trazim ili ono klasika Airbnb i Booking?

Nista ocekujem do polaska neke preporuke, meni je, a mislim i vecini momaka prvi put u BL, pa da ne lutamo previse. Inace naravno pozvan si na utakmice, ako budes imao vremena i zivis u BL :D
I da, reci mi znas li protiv koga igrate i gdje? :D
Zivim ja u BL, ali sam radnim danima konstantno na terenu. Ako kacite vikend, dolazim sigurno :)
Na PP ti saljem konkretno oko smjestaja.
Korisnikov avatar
By Pavac

Pocela sezona zvanicno, aj nek je sa srecom Slika

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
skeske napisao: Sre Jun 16, 2021 10:54 pm
Salvatore Guliano napisao: Sre Jun 16, 2021 3:22 pm Pa i ja kontam da je to najpametnije ili to ili hostel neki.

I da, reci mi znas li protiv koga igrate i gdje? :D
Zivim ja u BL, ali sam radnim danima konstantno na terenu. Ako kacite vikend, dolazim sigurno :)
Na PP ti saljem konkretno oko smjestaja.
Hvala ti svakako puno, ali ipak smo uzeli neki hostel na 3 km od grada, prakticnije nam je tamo. Nemam jos informaciju ni protiv koga, ni kada tacno, ni gde igramo, ali ce biti po dve tekme polufinala u subotu i dve tekme u nedelju (finale i za 3. mesto).

Sto se tice BL, trebace mi preporuke oko toga gde ici, sta obici, gde jesti, gde piti, gde izaci i sta ne propustiti. Pa ili ti ili jos neko ko je isao nek da predloge. :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Bogami lokalna samouprava se siroko otvorila. Platili maturalce za svih 6 srednjih skola, a sad cujem da su svi ucenici i sportisti generacija dobili sat. 12 satova, malo li je? :D
Inace, kada sam ja slavio maturalac, pevac je dao djaku generacije 50 eur :) :clap:
  • 1
  • 3647
  • 3648
  • 3649
  • 3650
  • 3651
  • 3655
NBA

Pelsima treba prostora da potpisu Lonza, zato i ta[…]

Svaštara

Za sada dobra reakcija. Vidjecemo sta ce biti dalj[…]

TOKIO 2020