Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gsk133
Kome Luka Mitrović da 19 poena taj treba da se ubije odmah. Biće kuku ocu, kuku majci kad počne evroliga sa ovoliko najlimitiranijom ekipom Zvezde ikada. Čak i u ovakvoj evroligi katastrofalnog kvaliteta teško da će Zvezda ponoviti bolji rezultat u odnosu na prošlu sezonu. Ono sto oni igraju(a pritom su limitirani i ograničeni intelektualno) je užas od košarke. Ova smesna Buducnost nije nikakav reper. I ova "tkz odbrana" mozda i prodje ovde, ali zato u evroligi ne prolazi.
Korisnikov avatar
By Zex88
Sto Fener nije razbio nasu odbranu?

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:Sto Fener nije razbio nasu odbranu?

Sujeta... :D
Korisnikov avatar
By MileBL
Jos malo kad se kompletiramo, Grobi ce pisati ovde ovo je kosarka koju volim gledati

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

By Gsk133
MileBL napisao: Uto Okt 05, 2021 4:50 pm Jos malo kad se kompletiramo, Grobi ce pisati ovde ovo je kosarka koju volim gledatiSlika

Koliko jos malo? Imate 20 igraca po ugovorom. 4-5 plejmejkera, 4-5 bekova, 4-5 krila, 4-5 k.centara i nekoliko centara.
Korisnikov avatar
By MileBL
Povredjeni igraci, njih si preskocio
I fali nam malo bolji centar od Cirbesa, nisam optimistican da njega mogu ozivjeti

Korisnikov avatar
By Zex88
djokonda napisao:Koliko je realan dolazak Monroa?
Mislim da nije realan,da cemo igrati sa ovik timom do kraja..

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Odgledao sam juce snimak meca od vikenda protiv Buducnosti i moram priznati da ste odlicno izgledali. Pregazili ste ih bez preterano muke, vidi se da odredjeni igraci nisu u punoj formi i da niste u punom takmicarskom ritmu, medjutim sistem napada i odbrane je uspostavljen i isti mi se dosta svidja. Prvenstveno u napadu mi delujete dosta strpljivi, lopta kruzi, imate odlican spejsing, nesebicno se igra i prekticno se napada sa svih pozicija. Nema prve violine i glavnog skorera, kao prethodnih godina (Lojd, Beron), vec svako moze u svakom trenutku kada ostvari prednost da napada bez puno razmisljanja. Volters i Dzoni ukupno 13 asistencija, sto je vise nego cela ekipa Buducnosti...

Luka na niskom postu je pravio dar mar Buducnosti, mada s jedne strane on i zna te momke uglavnom i nacin igre njihov, odnosno navike, tako da je odlicno citao situacije, napadao, asistirao i kreirao sa niskog posta.

Dzoni je imao ocajno sutersko vece, 0/7 iz igre, da li mu je bilo neprijatno protiv bivseg kluba ili samo nije bio dan, mada svakako je Dzile namenski vrsio pritisak nad njim preko bekova.

Odlican mec ap je pravio Radonja prakticno sve vreme i prilagodjavao se Dziletovoj petorci, te je i Kuzmic imao znacajnu ulogu, pogotovo kada je Nikolic na parketu. Takodje i Uskokovic je dobio svoju sansu i sasvim delovao ok to koliko je igrao u trenutku kada je sa druge strane na parketu bio Drobnjak. Mnogo mi je zao Stefana Lazarevica, jer decko bas nema srece, odlican igrac u najavi, samo ga povrede unistile u ovom ranom delu karijere, no ima vremena i za njega, pogotovo u ovakvom sistemu. Zna li se sta je sa njim na kraju?

Delujete stvarno dosta dobro, mada je ovo prva utakmica vasa koju sam gledao ove sezone, te se namece dojam da cete uz pun povratak Davidovca, Dobrica, kao i Cirbresa i posle Vajta izgledati mnogo bolje i imati znacajno vecu dubinu.

@djokonda, po mom misljenju dovodjenje Monroa ne deluje kao nemoguca misija, s obzirom da su svi EL i EK ekipe koje mogu da ga priuste prakticno zatvorile rostere, no ostaju uvek atraktivne destinacije poput 7. tima Turske lige ili nekih pijanih Rusa. Mada mislim da cete pre da se odlucite za onu vasu, sada vec tradicionalnu doselekciju u toku sezone negde u decembru...
Korisnikov avatar
By Zex88
Lazarevic je ugruvan i rece Edin da je imao laksi potres mozga..

• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 23
Svaštara

Нпр једна другарица радила за 35 000 и кад прими[…]

Reprezentacija Srbije

Ja sam poredio igru, nisam individualno misio o ig[…]