Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Meni je neverovatno u kakvom je kanalu Panter od utakmice sa Huventudom, a nije da igra malo... Od glavne violine tima, protiv ekipa kao sto su Igokea i ostali ABA i EK timovi, za njega ispod 15 poena je los mec iskreno.

Sve su cesce oscilacije u nasoj igri i to je ono sto nas karakterise ove sezone, tako je bilo i protiv Zvezde, Andore, Huventuda, Igokee... Jeste to odlika mladog tima, ali s druge strane bitno je pobediti. Nikako lak zadatak za Zeljka, pogotovo sto ce on pre da pojede govno nego da prihvati da je pogresio u selekciji i dovede nekog novog igraca, a uz sve to imamo i BAT... Uigravanje tima, rast mladih igraca, pobedjivanje...

Cekaju nas momci iz Metropolitana/Levola koji igraju dosta dobro ove sezone. Koliko je to kvalitetan tim govori i to da ih vodi dugogodisnji selektor Francuske - Vinsen Kole. Tim je nekako tipican za zemlju odakle dolaze, imaju odlicnog pleja Vila Kamingsa, za kojeg sam ockivao da bi mogao kod nas, ali i bez problema u neki od EL timova, koji ove sezone u EK ima 20 poena po utakmici uz 6 asistencija. Tu je jos jedan igrac koji je mogao da zavrsi kod nas letos - Vins Hanter, koji belezi 14 poena i 8 skokova po utakmici, a tu je i Miralem Halilovic centar iz Bosne koji ima 8 poena i 7 skokova po utakmici. Ne treba ocekivati laganog protivnika, jer to sigurno nisu, ali opet izgubili su oni i od Turktelekoma i Lokomotive, tako da mislim da su mozda oni blagi favoriti, ali voleo bih da me demantuju nasi momci.

Iskreno ne svidja mi se kako igra nas Partizan, ne vidim onu prepoznatljivu energiju, nema mi nekako preterano privlacnosti ovaj tim, ne osecam zar i neretko i ne gledam utakmice...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Slazem se tu sa tobom oko privlacnosti tima. Nekako nisam povezan toliko kao sto sam pre bio. Recimo, kod trinkijerija je isto bilo stranaca ali nekako sam se povezao nenormalno sa njima,kao da su osecali sta je partizan.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Mislim da malo kenjate :D

Kud ces vecu poveznicu sa timom od Zeljka na klupi? A i u hali je sazivljavanje sa ekipom na max, sve utakmice sam gledao uzivo, ni govora da se iko ponasa kao placenik koji ne zna gde je
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa zato smo i na forumu da mozemo nesmetano da kenjamo po svemu sto nam nije po volji... Bio sam samo na jednoj utakmici i prosto me nista i ne privlaci da idem.

Doduse, ruku na srce posle one Dziletove Cvele, Vitkovac, Majstorovic, Djumic, Ratkovica, Vrabac... sezone, jedino me je lozila Trinkijeva ekipa. Bez obzira na uspeh, nekako je tu bila energija prisutna i nekako su momci igrali u skladu sa svojim i preko svojih mogucnosti, uz pretkomernu dozu lozenja koju su stvarali treneri, a publika pratila. Iskreno zadnji put kad sam isao u Arenu bilo mi je kao da sam na NBA utakmici, gledam Zoca na klupi, gledam neke igrace na parketu, al mi nije to to...
Korisnikov avatar
By gramada
Igramo ocajno lose i ruzno veoma ruzno, e sad kad dogje ona euforija od odbrane na koju smo dobili bar 3-4 utakmice ali to moze protiv Igokeje i slicnih timova Huventuda pred domacom publikom ali mislim da sa nekom bas ozbiljnom ekipom nece proci , kao i sto je bilo protiv Zvezde-raspad.
Pomalo imam razumevanja ali ipak za sada daleko smo od neke malo ozbiljnije ekipe mada rezultatski smo i vise nego dobri.
Jeste ekipa Trinkijerija pre dve godine je izgledala vise grobarska ali videcemo tek je pocetak......................
Korisnikov avatar
By BogdanB
milanezija napisao:Mislim da malo kenjate :D

Kud ces vecu poveznicu sa timom od Zeljka na klupi? A i u hali je sazivljavanje sa ekipom na max, sve utakmice sam gledao uzivo, ni govora da se iko ponasa kao placenik koji ne zna gde je
Na zeljka nisam mislio, to je na max, nego konkretno na igrače.
Bio sam na dve utakmice, novicin oprostaj i protiv huventuda, ne sporim, bilo je ekstra iako je na obe utakmice bilo sranja od juzne tribine

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Panter je krenuo dobro pa je stao. Trenutno je ocajan u ABA ligi,bukvalno na zadnjih 5 utakmica nema ni 5 poena u proseku, a cele sezone je na ispod 8 poena. Od skupog Amera i beka za koga su rekli da je mozda i broj 1 u Evropi je to jako skromno.
Ono cime mozete biti zadovoljni je sto je preuzimao odgovornost i pogadjao kad se lomi.
Ne znam zbog cega Mur igra jako malo ? Bukvalno ni jedan mec nije igrao vise od 15 minuta, a pokazalo se kada je on na parketu da Partizan dobro igra, a on ume da veze u seriji poene.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
MILOS OBILIC napisao: Pon Dec 06, 2021 8:44 pm Panter je krenuo dobro pa je stao. Trenutno je ocajan u ABA ligi,bukvalno na zadnjih 5 utakmica nema ni 5 poena u proseku, a cele sezone je na ispod 8 poena. Od skupog Amera i beka za koga su rekli da je mozda i broj 1 u Evropi je to jako skromno.
Ono cime mozete biti zadovoljni je sto je preuzimao odgovornost i pogadjao kad se lomi.
Ne znam zbog cega Mur igra jako malo ? Bukvalno ni jedan mec nije igrao vise od 15 minuta, a pokazalo se kada je on na parketu da Partizan dobro igra, a on ume da veze u seriji poene.
ok Huventud, ali adje daj mi bar jos jednu utakmicu koju je on dobio preuzimanjem odgovornosti i pogadjanjem... :think:
Korisnikov avatar
By milanezija
Otvaranje protiv Hamburga, nije u zavrsnici ali je bio glavni na startu kad smo ih raskačili na 20+
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 50
Fudbal

Maras,Pantovic,Katai,Rodic.. Послато са SM-A725F […]

Tenis

Imam tremu pred RG kao da ja igram. :lol: :pray: […]

KK Crvena Zvezda 2021/2022