Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Zex88
MileBL napisao:Vreme ce pokazati, iz kojeg je on mjesta kad nema srpsko ime?

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Kotez,Beograd..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ozbiljan potpis je Smajlagic, nisam ga ruku na srce gledao nikad, ali time smo popunili mesto rezervne cetvorke.

Centar ce se de fakto dovesti i mnogi prizeljkuju i pominju Ficu Petruseva, sto bi bio takodje odlican potpis. Iskreno prizeljkujem Petruseva, mada smatram da ga nece Misko dovesti u KKP, jer ima gde drugo da ga baci, pa cak moze i u Efesu da igra rezervnog centra nakon odlaska Sanlija i usled godina koje imaju Plajs i Danston, a to je najmanje sto Efes moze da uradi za Miska nakon sto im je "sacuvao" Vasu. Pored Filipa ima tu dosta centara koji mogu da rade ono sto nama treba i da popune roster, pogotovo sto imamo Lideja koji u odredjenim postavkama moze biti i na 5. Jedan od njih, Majkl Erik je upravo potpisao za Unikahu...

Zanima me sta mislite da li ce se dovoditi prvi plej ili ce se ta uloga dati nekom od dvojca Mur/Avramovic? S obzirom da slobodnih igraca na toj poziciji u Evropi trenutno i nema previse, nekako mi se namece misljenje da bi neko od ove dvojice dobio ulogu prvog pleja i odresene ruke. Naravno da ce vecina vas da me zaspe govnima zbog ovog, ali prosto imam tako neki osecaj da ce Avramovic biti prvi plej i da ce Zeljko da pravi novog Slukasa.
Korisnikov avatar
By MileBL
Pa mozda krenete sa ovim sto imate, za jedan EC tim bekovska linija Mur, Avramovic, Panter i Pejdz nije lose

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By BogdanB
Trife nije bilo danas na okupljanju mladih, a bili zagorac i dangubic

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
BogdanB napisao:Trife nije bilo danas na okupljanju mladih, a bili zagorac i dangubic

Jel ima negde spisak ko je bio?

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
BogdanB napisao:Trife nije bilo danas na okupljanju mladih, a bili zagorac i dangubic

Jel ima negde spisak ko je bio?

Naravno da nema... klasika
Korisnikov avatar
By Zex88
Jbt,kao da smo u 19. veku pa nema vesti ko je bio na prvom danu priprema..

Tegeltiju ne mogu da gledam.. :)

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
Svaštara

Ispratio sam svaku partiju do sad. Dobro krene Nep[…]

Ostali klubovi ABA lige

Darius Adams blizu Buducnosti. Nekad je bio doba[…]