Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:Decko je tu godinama, pa sta ako vodi sad? Cak je i pre radio neki intervju ako se secam

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Mora malo da se vodi hajka na nekog, polako, kad krene sezona bice neki igrac a i u FK je Jojic dao gol pa je i tu zrtva utekla

Pricam o nasim navijacima a ne ovom provokatoru iznad Slika
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:
BogdanB napisao:Decko je tu godinama, pa sta ako vodi sad? Cak je i pre radio neki intervju ako se secam

Mora malo da se vodi hajka na nekog, polako, kad krene sezona bice neki igrac a i u FK je Jojic dao gol pa je i tu zrtva utekla

Kakvi su ovo nicim izazvani napadi na moj integritet i tetitorijalni suverenitet? Ovaj forum od kada sam ja moderator je najbolji u regionu..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao:

Kakvi su ovo nicim izazvani napadi na moj integritet i tetitorijalni suverenitet? Ovaj forum od kada sam ja moderator je najbolji u regionu..

I najpustiji Slika
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa kad dajemo najbolje kadrove

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Sto se tice Tegeltije/a, to mi je totalno neprofesionalno od strane kluba koji je doveo najtrofejnijeg trenera Evrope i koji pretenduje na povratak u EL i neki zdrav sistem... Te fore, Tegi je bio tu ceo zivot i zasluzio je, mi se iskreno gade, mada i KKP je drzavna firma, pa se ljudi izgleda ponasaju shodno tome... Tegi moze da bude tu na Partizan TV, ali da bude neko ko ce da radi intervjue sa igracima, pogotovo strancima je totalno neprofesionalno. To da li on ili njegov sin treba da radi na televiziji ili ne to je skroz druga stvar i nema veze sa kosarkom, ali kvari renome projekta.

Sto se tice tima, vidim da je danas prozivka, pa se ocekuje pocetak priprema na Zlatiboru. Zoc je rekao da gleda sto pre da kompletira tim, a to samo po sebi vuce da cemo vrlo uskoro dobiti i ta dva nova pojacanja. Letnja liga se zavrsava za koji dan, ako cekamo nekog odatle, ali svakako bi bilo neozbiljno da se dva igraca naknadno prikljuce trenaznom procesu i bazicnim pripremama.

Ceka se prvi plej i centar i da pocne lozenje na max.

Bice zanimljivo da vidimo ko ce biti kapiten ovog novog Partizana. Sta vi mislite?
Korisnikov avatar
By Lepus
Neko rece Zagorac. Ne znam da li je zajebancija ..
Korisnikov avatar
By raf
Можете ли на овој слици да препознате све играче ?
Prikačeni fajlovi
IMG-245213acfe32e979da6c5f817c976dcb-V.jpg
IMG-245213acfe32e979da6c5f817c976dcb-V.jpg (226.24 KiB) Pogledano 227 puta
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 26
Ostali klubovi ABA lige

Darius Adams blizu Buducnosti. Nekad je bio doba[…]