Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
I ja sam zadovoljan ovim dolaskom, apsolutno lik koji će se uklopiti u svaki tim, nešto što je falilo KKP na primer prošle godine... To mu dođe jeftinija verzija Džefrija Tejlora, kojeg priželjkujem u KKP

Lako će se u ovom novom timu Zvezde iskoristiti lik koji je pre svega timski igrač, koji je odličan defanzivac, koji donosi ogromnu energiju i na terenu i na klupi i u svlačionici, u napadu je sasvim dobar za rezervno EL krilo. Doveo ga je Peras u onakvu mašineriju kakva je bila Uniks prošle godine pred plej of, što mnogo govori o njemu. Odlična stvar što može da brani od 1-4, možda čak i neke petice, dok u napadu može da pokriva pozicije 2-3-4. Ja njega vidim kao zamenu za Davidovca.
Korisnikov avatar
By Zex88

Zex88 napisao:Martin i zvanično.. Svidja mi se i ovaj potez..Na toj poziciji smo bili bedni prošle sezone..

Ne znam još uvek šta će biti sa nekoliko igrača iz prošle sezone,pa smo trenutno na ovakvom rosteru..

?,Ivanović
,Nedović,
?,Dobrić
?,?,?
Martin,Luka,?

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Produžio Lazić na 2 godine..
Sad izgleda ovako..

?,Ivanović
,Nedović,Lazić
?,Dobrić,
?,?,?
Martin,Luka,?

Korisnikov avatar
By The Answer
Đe ti je Pitbul? A Pefi i Kuz, šta je sa njima? Da se razumemo ne želim ih ako može išta bolje, samo pitam.

Edit Vajt je koliko ja znam naš igrač... ili?
Korisnikov avatar
By Zex88
Zaboravio sam na pojačanje iz Burse..

Vajta,Markovića,Kuzmića i Lazarevića ne stavljam dok ne vidim i zvanično da su tu..

?,Ivanović
,Nedović,Lazić
Pitbul,Dobrić,
?,?,?
Martin,Luka,?

Korisnikov avatar
By Zex88
Stigao Ilić..Dakle fizikalije će biti dobre,ostaje da vidimo kakvi smo u ubacivanju lopte kroz obruč..

Korisnikov avatar
By Valderama
Jebote kad se setim šta se sve pričalo o petorci Uskoković, Trifunović, Ilić, Pecarski, Petrušev. Gledao sam ih pre par godina na nekom prvenstvu na Kritu, niko od njih nije dotkao predviđeni plafon. Videćemo da li je Ilić bar upristojio šut.
Poslednja izmena od Valderama u Čet Jul 14, 2022 5:09 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao: Čet Jul 14, 2022 4:55 pm Jebote kad se setim šta se sve pričalo o petorci Uskoković, Trifunović, Ilić, Pecarski, Petrušev. Gledao sam ih pre par godina na nekom prvenstvu na Kritu, niko od njih nije dotkao predviđeni plafon. Videćemo da li je Ilić bar upristojio šut.
Uskokovića nisi sigurno, on je 98. Plej je bio Arijan Lakić, a od bitnih bio je i Paunović koji je nestao.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i nek[…]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]

Kk Partizan 2022/2023