Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lepus
Uskoković je 99.

Ne znam šta je ko očekivao, ali meni lično je jedino Trifunović razočarenje. U njemu sam napokon vidio nekog playa iz mlade garde, međutim, njegova igra danas nema nikakve veze sa onom od tada.

Iskren da budem, i od Paunovića sam više očekivao, ali njegov šut je uvijek bio upitan, posebno za tri. Kao bek šuter, veliki minus.

Pecarski je i sada ono što je bio tada. Ima talenat za košarku, ali očajne fizikalije. I tada sam govorio da ništa neće napraviti u seniorskoj košarci. Na svu tu fiziku se ispostavilo da i nije nekakav radnik.

Ilić je ok. Sa boljim šutem bi bio u NBA, ovako, EL nije mala stvar.

Petrušev će sigurno biti EL igrač (već je), vjerujem i sa zapaženom ulogom.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MileBL
Ilic je odlican potpis, pravi primer krsnog momka sa dinarida, ima da nosi u zubima ove nesretne crnce sto Partizan dovodi
Korisnikov avatar
By Zex88
Izgleda da Petrušev zatvara priču na 5...

Ako je tako,svidja mi se potez.. Dva dobra mlada igrača smo uzeli..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Zvezda da dovede i Nepijera, Gudurica, Singltona i Petruseva neće moći ništa Partizanu. Plus pride što mislim da dovodite igrace s 'drda i s'dola, bez ikakve koncepcije.
By Gsk133
Doveli smo pojačanja baš koja su nam falila, tj Željko je video šta mu fali i doveli smo igrace koji su u zenitu forme, 3 vrhunska igrača do sada. Ovo Zvezda šta je dovela do sada Radonjić ne bi doveo nikad sem eventualno Ilica. Nedovic i Napijer ne igraju odbranu i tu ćete biti jako bušni, a o Petrusevu i da ne pričam. Plus naša prednost na trenerskoj poziciji o kojoj ne treba raspravljati uopšte.
Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:Zvezda da dovede i Nepijera, Gudurica, Singltona i Petruseva neće moći ništa Partizanu. Plus pride što mislim da dovodite igrace s 'drda i s'dola, bez ikakve koncepcije.
Mi znamo da ste vi sila,strah u nama je davno izmakao kontroli..

Na osnovu čega je tebi bez koncepcije?

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Stakleni i pretplaceni Nedovic, Nepijer koji je imao tešku povredu i nije igrao prošle sezone skoro uopste, prosečni Martin, stari Singlton i Holand, Petrusev koji je izgubio celu sezonu u Efesu...
Svi ovi igrači nisu kao Kalinić i Holins zajedno. Pogotovo će faliti Kalinić, jer za njega zamena praktično ne postoji. Jedan od igrača koje najviše cenim.
Korisnikov avatar
By gramada
NIje potrebna svagja zameranje, nit je Partizan nit je Zveda bas da su doveli sta su hteli, prvo ne mozes bas sta hosec vec sta ima slobodno pristupacno na trzistu, pojacanja i Zvezda e Partizana ove godine su bombasticna e sada kako ce to izgledati kad pocnu utakmice niko ne zna, blaga prednost Partizana je pola ekipe od prosle godine i stari trener , glavni minus Zvezdi je Radonjic igraci manje vise to je tu negde po kvalitetu opusteno...............
Korisnikov avatar
By MileBL
Mene najvise raduje sto smo iskocili iz nekog uskog izbora igraca koje je praktikovao Radonjic, vece su pare ulozene nesumnjivo ali pre se stalno nekako ziheraski biralo a o igri da ne pricam, samo provjerene opcije.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i nek[…]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]

Kk Partizan 2022/2023