Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gira PFC
Ozbiljan roster smo napravili, biće ovo dobra ekipa i za Evroligu, deluje mu da se nećemo brukati.
Žao mi je jedino što ćemo imati malo domaćih igrača, jer glavnu reč će nam imati stranci. Na žalost, to je tužna situacija stanja domaće košarke i dobar prikaz zašto nam ni reprezentacija u kvalifikacijama nema uspeha.
Ne znam da li bi možda Raduljicu mogli dovesti (pitanje da li je i zainteresovan za ozbiljne treninge - realno u godinama je, upravo se oženio, prethodni period igrao u Kini...), drugi mi niko ne pada na pamet. Milutinov mi deluje kao nemoguća misija. Mada koliko je ovog leta kvalitetnih košarkaša došlo u KKP i CZ sve je otvoreno.
Neko od vas lepo reče da je skroz nejasno odakle ovakva pojačanja stižu i kako.
Korisnikov avatar
By djordjino94
gramada napisao: Čet Jul 28, 2022 1:21 pm Bez minimum jos jednog kvalitetnog na 4/5 nema nista ...............
Tako je, mora jedna, po meni vise petica, nego cetvorka, nadam se da ce tako i biti. Jedinica bi bila samo slag na torti.
Korisnikov avatar
By raf
djordjino94 napisao:
gramada napisao: Čet Jul 28, 2022 1:21 pm Bez minimum jos jednog kvalitetnog na 4/5 nema nista ...............
Tako je, mora jedna, po meni vise petica, nego cetvorka, nadam se da ce tako i biti. Jedinica bi bila samo slag na torti.
Милутинов ?
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
raf napisao: Uto Avg 02, 2022 9:20 pm
djordjino94 napisao:
Милутинов ?
Pa ko, ako ne Milutinov? Kad je bal nek se ... i princeza!

Uopšte me ne bi čudilo da se tako nešto desi, znajući razmišljanje uprave - ponašanje kao pijani milioneri i razbacivanje tuđim novcem, ne bi me čudiilo da dođu i plej i centar.

Meni se nekako ne sviđa selekcija ekipe, ali koga briga za moje mišljenje. Papapetru je tu najozbiljniji igrač i najveće pojačanje.

Da se pitam, ja bih Pantera šutnuo i doveo čistog pleja, ali to neće biti slučaj jer se Žoc kune u Pantera :roll:
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
BogdanB napisao: Pon Avg 08, 2022 3:33 pm Brutalan izgled sezonskih

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
Samo da još vidimo cenu...

Da li očekujete još neko pojačanje do sledećeg ponedeljka i izlaska u prodaju sezonskih, neko ko bi dodatno digao hajp :lol:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Da. Propusten je momentum sa proslim pojacanjima. Sada, ne bih bio iznenadjen da predstave pojacanje i puste sezonske.

Jedno je sigurno, to je da ce biti skuplje.

Korisnikov avatar
By BogdanB
Izasle cene.

Ja sam se razmisljao da uzmem sezonsku i ocekivao sam grobari jug da ide malo nize, ali eto, ponovo to ne izbacuju u prodaju.

Ne kapiram tribinu family&friends kada popust za drugu, trecu kartu vazi samo za decu do 14 godina. Onda lepo treba izbaciti friends iz naziva jer nema nikakvu svrhu.

Takodje, veliki bezobrazluk sto samo daju 10% za vlasnike proslogodisnjih sezonskih. Prošle godine platili ljudi za arenu, a dobili pionir. Minimum je trebalo 20%

Korisnikov avatar
By MileBL
Pa jel mislis da ove sezone nece biti Pionir?
Cisto sumnjam da nece biti nikakvih precih dogadjaja u Areni.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i neka […]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]

Kk Partizan 2022/2023