Teme vezane uz regionalnu ligu
By Gsk133
Nekako se logički nameće da ćemo dovesti domaćeg igrača na poziciji 3, samo ne znam koga. Jedini dostupan i koji ima kvalitet i koji mi sada trenutno pada na pamet je Todorovic.
Ako neko ima neki predlog neke domaće trojke neka napiše?
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ova ekipa Partizana nije sposobna za timsku igru i za vise od 7,8 asistencija po utakmici, sve individualci ili suteri za 3 poena.
By Gsk133
Valderama napisao: Čet Jul 14, 2022 8:49 pm Kad je bal nek je maskenbal - otkupite Lučićev ugovor.
Ako je 100.000 kao Kaliniceva klauzula i ako Lucic bude hteo da se vrati, ali ne verujem u ovaj scenario. Uz Klajburna i Kalinića ubedljivo najbolja 3 u Evropi.
@Oblic Evo Mozart objavio da pregovaramo sa Pangosom. Šta misliš koju bi on dimenziju doneo igri Partizana? Ako dodje Pangos i eventualno Milutinov mi smo kandidati za F4 i to legitimni.
Korisnikov avatar
By gramada
djokonda napisao: Čet Jul 14, 2022 4:50 pm Jel to KKP praktično kompletirao tim?

Panter, Madar, Avramović, Anđušić, Eksum, Naneli, Trifunović, Glas, Lidej, Smailagić, Vukčević, Lesor, Koprivica
Стани бре буразеру још није готово полако..............
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Gsk133 napisao: Čet Jul 14, 2022 9:06 pm
Valderama napisao: Čet Jul 14, 2022 8:49 pm Kad je bal nek je maskenbal - otkupite Lučićev ugovor.
Ako je 100.000 kao Kaliniceva klauzula i ako Lucic bude hteo da se vrati, ali ne verujem u ovaj scenario. Uz Klajburna i Kalinića ubedljivo najbolja 3 u Evropi.
@Oblic Evo Mozart objavio da pregovaramo sa Pangosom. Šta misliš koju bi on dimenziju doneo igri Partizana? Ako dodje Pangos i eventualno Milutinov mi smo kandidati za F4 i to legitimni.
Pengos je dobar plej, ali previse je stranaca i bekova, treba to sve uklopiti i naci im mesto. Na dvojci Panter, Avramovic i Andjusic, kontam da ce Egzum na 3 uz Nanelija, a novi plej i Madar uz pomoc Avramovica na 1.
Korisnikov avatar
By djokonda
Moraju stranci kada nemamo domaće bekove dovoljno kvalitetne za EL. EL nivo plejmejkera pitanje da li ćemo izbaciti u sledećih 6-7 godina.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
https://kkpartizan.rs/sr/vest/3265/joan ... tizana-nis

Ovo je meni tek nerealno, ajde nekako da progutam Exuma koji je malo nesnađen u EL košarci i koji je sklon povredama, ajde nekako da progutam i Nanelija koji je već mator igrač, ali dovođenje Papapetrua je nešto što je u rangu sa dovođenjem Kalinića prošle godine iskreno. Čovek kapiten PAO-a, njihov glavni igrač, jedan od retkih trojki starog kova. Igrač koji je polivalentan u napadu, može sam sebi da kreira, može da igra leđima, može da igra licem, ima dobar šut, aktivan na skoku, ima odlične katove, može da igra i bez lopte i ima odlične kretnje. Sa druge strane u odbrani odličan, jak, brz, stalno na skoku... Neverovatan potpis iskreno, pogotovo kada vidim da je lik raskinuo ugovor u Panati da bi došao kod nas. E sad me jebi šta se dešava... :snooty:

Dečko je pored Lučića i Kalinića, po mom mišljenju i ukusu najbolje klasično nisko krilo u EL, a kao i njih dvojica može u nekim posavkama i na 4 da ide.

U međuvremenu Exum je izjavio da će kod nas igrati na kecu, tako da mi se poremetio koncept, te tim izgleda ovako:

1. Exum, Madar
2. Panter, Avramović, Đuša, Glas
3. Papapetru, Naneli, Trifa
4. Lidej, Tristan
5. Lesor, Smajli, Balša
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12