Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By skeske
Treba Cedevita Olimpija jedino, plus ubaciti Grke i pitati Rumune koji dosta ulazu u kosarku u odnosu na komsije..... Ubaciti Oli, PAO, AEK i jos jednog, tipa Promiteas i igraj...

Nova Liga:
Zvezda
Partizan
Oli
PAO
FMP
Mega
AEK
Promiteas
CedOli
Kluz
Igokea
Buducnost
Mornar

U drugu ligu strpati 2 grcke ekipe, 3 srpske, 2 crnogorske, 2 iz BiH, 3 rumunske, 1 slovensku, 1 crnogorsku... (ako nisam nekog zaboravio)

I udri!
Pored ovog sponzora, jos jedan iz Grcke i 1 iz Rumunije i napraviti lige koje su pokrivene finansijski. To uopste nije nemoguce, pod uslovom da ti se sirotinja ne slepa, poput hrvata.
Korisnikov avatar
By The Answer
Vidim ja može liga i do Baltika da se proširi opet će se cela Srbija svesti na Beograd... a ako je tako onda što se mene tiče ne mora ni da postoji.
Korisnikov avatar
By Zex88
Korisnikov avatar
By MileBL
Dzenkins se vraca u FMP
Stvarno ne kontam cemu ovo skupljanje veterana, mozda su neki dugovi u pitanju pa hoce da to ispeglaju
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
MileBL napisao: Pet Jun 24, 2022 8:34 am Dzenkins se vraca u FMPSlika
Stvarno ne kontam cemu ovo skupljanje veterana, mozda su neki dugovi u pitanju pa hoce da to ispeglaju
Kakvo gomilanje veterana? FMP nema ni jednog veterana u timu, ne razumem ni ja dovođenje Đenke, ali verovatno su pretpostavili da bi mogao da posluži kao opcija na poziciji beka, a kako se Stefanovićeva košarka koncipirala na odbrani, mislim da može biti dobro pojačanje. Pitanje je kako izgleda on trenutno i šta može da ponudi,no ne verujem da su ga dovodili a da je u raspad stanju...

Proveren, iskusan igrač, sa jakim EL CV, nije divaljak, može se podrediti ekipi, može povući kada treba, jedino što ima 35 godina...Uz Trenta na kecu i Nevelsa na 3, mislim da je ok pojačanje, za nekih 10ak minuta po utakmici, kao zamena, kao neko ko će da drži odbranu.
Korisnikov avatar
By Lepus
Đenka je top pojačanje samo u smislu da uz njega stasavavaju još dva mlada beka. Sve ono što treba imati jedan veteran, on ima, a to se najviše odnosi na vankošarkaške osobine.

Ako će biti mentor Topiću, idealno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Lepus napisao: Pet Jun 24, 2022 1:52 pm Đenka je top pojačanje samo u smislu da uz njega stasavavaju još dva mlada beka. Sve ono što treba imati jedan veteran, on ima, a to se najviše odnosi na vankošarkaške osobine.

Ako će biti mentor Topiću, idealno.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Svakako je pojačanje, pored mladih igrača kakvi su Trent, Vujačić koji su opcije na 1-2, uz njih Radonjić koji nije preterano konstantan, ali je jedan od bitnijih igrača tima i koji može dosta doneti.

Ne znam šta će raditi sa Topićem, jer on koliko sam video nije uopšte igrao za FMP ove sezone, već samo za CZ. A kako sam razumeo, FMP i CZ se više neće mešati uopšte tokom sezone, te neće biti tumbanja iz jednog u drugi tim, kao što je bila praksa godinama u nazad.

Ne znam da li će da uzmu Uskokovića i Kuzmića u FMP, mislim da bi im njih dvojica dobro došli u ovakvom okruženju.
By Gsk133
Svašta se može pročitati pa i to da je Dzenkins nekom pojačanje i da je igrač sa jakim cv u evroligi. Lično za mene jedna od najvećih prevara u istoriji evrolige srazmerno koliko je para dobijao i šta je za uzvrat igrao. Raspadao se u Olimpiji, Himkiju i Olimpijakosu i u drugom i trećem navratu u Zvezdi. Čovek koji je kupio navijače Zvazde svojim busanjem u grudi, a ne košarkaškim kvalitetima.
  • 1
  • 497
  • 498
  • 499
  • 500
  • 501
ABA fantasy

Realno, nije loše ovo da se ubaci i nek[…]

Fudbal

Kulibali nastavlja da dominira.. Posle 3 gola na t[…]