Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Zex88 napisao: Čet Maj 19, 2022 12:01 am Drago mu je zbog Kostica..Ozbiljan posao radi u Ajntrahtu..
Sto se tice reprezentacije,odbrana nam je smece,tako da smo opet na istom,samo sto nam je sad jaci napad..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Bleki je solidan. Nastasić i Pavlović su uvelikom padu.
Korisnikov avatar
By Zex88
E sad ta ekipa treba da cuva Nejimara,Firmina,Vinisijusa,itd..
Nadam se da mozemo biti drugi i da napravimo iskorak..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Gudelj mora da igra stopera, kad vec nemamo koga, a Sergej i Lukic u vezi. Valjda ce ga probati Piksi na stoperu.
Korisnikov avatar
By Valderama
Rešenje je u Milunoviću. :P
Korisnikov avatar
By Valderama
Sergej najbolje igra iza napadača zajedno sa Tadićem. Jedva smo mu pronašli pravu poziciju da bi ga sad gurali na zadnjeg veznog.
Korisnikov avatar
By Valderama
Roknuću se ako ispadne Lids a ostane Brnli. :twisted:

Večeras se igra baraž za prste polizati: Herta-Hamurg! :P

Đenova ispala posle 15 godina igranja u Seriji A . :cry:

Milan deli jedna pobeda do skudeta!? :o
Korisnikov avatar
By The Answer
I ja ću ako ispadne Radnički a uđu Javor ili IMT, ne znam dal mi je gore da opet gledam Ivanjicu ili još jedan BG klub.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ocekujem da bude bas dosta ljudi u barazu na cika daci. Sutra protiv metalca bez publike, zhog idiota koji su bili na proleteru.

Ali najjaca stvar, terzic i vucic dogovoraju termine utakmica

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By skeske
Terza zagrijao kulice! Idemo igrati malo na marakani, nismo odavno :D
Korisnikov avatar
By The Answer
Hvala bogu pa sam bio dovoljno mator tada da idem i da se normalno sećam baraža '97 protiv Kikinde i '98 protiv Spartaka i Čukaričkog, 30 000 ljudi na Čika Dači, ne znam da li je bilo spektakularnijih utakmica u Kragujevcu pre toga, mada su i neki derbiji sa Sartidom bilo u tom rangu, ali znam da nije bilo posle... i nikada više neće biti.

10 000 bih smatrao ozbiljnom pobedom, mada bi naravno bilo više da se iz druge bore za ulazak u prvu a ne iz prve da ne ispadnu. To bi ujedno bila i ubedljivo najbolja poseta ove i ko zna koliko poslednjih sezona jer ni Zvezda a naročito Partizan koji je imao zabranu navijača nisu dovukli toliki broj na Čika Daču.
  • 1
  • 1971
  • 1972
  • 1973
  • 1974
  • 1975
  • 1990
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]