Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao: Čet Maj 05, 2022 9:57 pm Bacili smo oko na Artjoma Dzjubu!? :o
Nadam se da od toga nema nista..

Inace nas drugar Zivkovic od pola miliona je na listi za odstrel.. Dzabe smo svi tupili da od fudbalskih kvaliteta ima samo brzinu,ali nju ne zna da koristi..
Takav je i Bakajoko..
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja sam na Grbavici, ne zalazim često na tu periferiju, jednom me slučajno put naveo pored stadiona Mladosti i odmah sam dostavio izveštaj :D

Kad budu gradili novi Karađorđe to mi je na 5-6 minuta pešaka, tad ću da izveštavam.

Rišairo i desetine sličnih, Terza govnaru!
Korisnikov avatar
By Zex88
Не знам која је фора са Војводином и стадионом, општи је хаос тамо..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Valderama
Na transfer listi su Dioni, Rišario, Bakajoko, Gobeljić i Falko.
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:Na transfer listi su Dioni, Rišario, Bakajoko, Gobeljić i Falko.
То су нека 2 милиона у платама.. Учинак исти као мој..

Korisnikov avatar
By Valderama
Rutinski!

Treba se otarasiti škarta, ne moramo ih prodati, i sporazumni raskid ugovora bi bio bajkovit rasplet. Samo da nam ne opterećuju budžet. Preko leta dovesti igrače koji će ovoj ekipi pomoći da napravi nešto što je u ovom trenutku nezamislivo za naš klupski fudbal na internacionalnim poprištima.

Jebeni Rendžers igra finale LE. Eeeeej Rendžers.
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:Rutinski!

Treba se otarasiti škarta, ne moramo ih prodati, i sporazumni raskid ugovora bi bio bajkovit rasplet. Samo da nam ne opterećuju budžet. Preko leta dovesti igrače koji će ovoj ekipi pomoći da napravi nešto što je u ovom trenutku nezamislivo za naš klupski fudbal na internacionalnim poprištima.

Jebeni Rendžers igra finale LE. Eeeeej Rendžers.
Gde si da podrzis ekipu? :)
20220507_184624.jpg
20220507_184624.jpg (105.9 KiB) Pogledano 47 puta

Korisnikov avatar
By Valderama
Opaaaa, ni manje ni više nege sa Severaaaa! :P

Što se tiče mene, ostarilo se, nemam više psihofizičke energije za egzibicione navijačke pustolovine. :mrgreen:
By Gsk133
Kakav penal, kakva lakrdija, smejurija... Ovo se ne svira ni u 3 ligi Indonezije. Ni 10% pošto se ne svira Partizanu ono što se svira Zvezdi, plus što nameštaju bukvalno skoro svaku utakmicu.
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja neki dan pominjem Rišaira i još gomilu takvih polupanih fudbalera koje je onaj govnar na čelu Zvezde za velike pare doveo u klub ali Rama brat i dalje u svojim maštarijama iz zemlje Nedođije misli da će ti isti klošari dovesti nekog ko će nam pomoći da napravimo iskorak. Mada i o tome se može diskutovati, da li smo zaista toliko alavi, neskromni i umišljeni da mislimo da je Zvezdi i Partizanu zaista u današnjem fudbalu mesto korak napred od ovoga što su ove godine ostvarili. Da cedimo mi suvu drenovinu dok još možemo, kad ostanemo bez Kataija, Ivanića i Dragovića koji su solidno matori plakaćemo za ovim lošim rezultatima iz prethodnih par sezona.
  • 1
  • 1967
  • 1968
  • 1969
  • 1970
  • 1971
  • 1995
Fudbal

Srdjan sto radi basket? Poslato sa MAR-LX1A uz p[…]