Teme o ostalim sportovima
By Gsk133
Svaka čast treneru Djeroni. Kako je od ovih nemača pojma uspeo da pobedi 2 puta Sloveniju sami sveti Bog zna. Ovo je najgora reprezentacija naša u istoriji. Sve sami nemači pojma. Jedini dobar igrač je Milosavljev. Inače nikad nisam čuo za Borcasa, Djekica, Djekica, Kukica, Nikolica, Orbovica, Pechmalbeca, Sretenovica... Ovog Radivojevića i Abutovica pamtim iz Partizana. Veze nisu imali, pogotovo Radivojevic(jedan od najglupljih igrača u istoriji rukometa). Koji kvalitet imamo dovoljno pokazuje to da nijedan igrač ne igra u nekom vrhunskom klubu. Nekad Peruničić, Nedja Jovanovic, Knežević, Butulija, Beli Stojanović, Perić, Škrbić, Momir Ilić, Vujin, Nenadić... Danas ovo.
Korisnikov avatar
By Valderama
Pa 100 puta je konstatovano da smo u SRJ imali jači klupski rukomet. Šta sad tebe konkretno žulja, to što smo iz pozicije autsajdera uspeli da odemo na SP i to dvostrukom pobedom?
By Gsk133
Svaka čast na tome, ali ovo su žestoko limitirani igrači i očekujem debakl na prvom sledećem takmičenju. Nemamo igrace suma sumarum. Jesu pobedili danas, ali bukvalno svaki igrač je limitiran i dosta priglup, plus fizicki smo očajni. Svi bekovi su nam visine krila. Totalno negledljivo.
Korisnikov avatar
By milanezija
Kad videh post Grobija mislio sam da sam na temi odbojke, i još tražim Uroša Kovačevića najgoreg igrača ikada
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:Kad videh post Grobija mislio sam da sam na temi odbojke, i još tražim Uroša Kovačevića najgoreg igrača ikada Slika
SlikaSlikaSlikaSlika

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Nije najgori, ali ja sam navikao na Grbića, Vujevica... od kojih je jedno 2-3 klase slabiji. Jbg nostalgija.
Korisnikov avatar
By skeske
Za razliku od prvenstva, gdje nismo imali 5-6 igraca, ovo je sasvim ok. Igramo moderno, brzo a posjedujemo i individualni kvalitet. Ako bi nas zaobisle povrede, napokon imamo opravdan razlog da se nadamo polufinalu.
  • 1
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]