Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Duka85
Jebes na sitno, nema veze...

Mandic je lepo krenu nosio nas... kada su okrenuli onda je Deki krenuo sa guranjem Mandica dole na 2m jbg morao je... Dusan se trosio, dao jedan sa igracem vise odmah iz prijema i nista vise... primili preko njega 2 gola... jbg nismo vise dominantni, voleo bih da me isprave u Tokiju

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Poslednja izmena od Duka85 u Sre Jan 22, 2020 7:27 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By Zex88
Duka85 napisao: Sre Jan 22, 2020 7:27 pm Jebes na sitno, nema veze...

Mandic je lepo krenu nosio nas... kada su okrenuli onda je Deki krenuo sa guranjem Mandica dole na 2m jbg morao je... Dusan se trosio, dao jedan sa igracem vise odmah iz prijema i nista vise... primili preko njega 2 gola... jbg nismo vise dominantni

Ja se saglasan sa tvojim konstatatcijama, samo valjda mogu da dam nego svoje misljenje oko nekih detalja? Ne jebem,fin sam ja,samo neshvacen :violin: :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Duka85 napisao: Sre Jan 22, 2020 7:32 pm Slika

Tako je brate,samo ljubav.. :D
Korisnikov avatar
By Valderama
Ova generacija u suštini, uz manje ili veće kadrovske promene, drži 11 godina srpski vaterpolo u svetskom vrhu, još od Rima 2009. godine.

Posle Šefika, Kuljače, Savića, Jelenića, Trbojevića, Vujasinovića, Ikodinovića, Šapića, Ćirića, odlaska deklarisanih Srba Vlade Gojkovića i Borisa Zlokovića nakon otcepljenja Crne Gore...opravdano smo se pitali i sumnjali u generaciju koja je nadolazila. Da li će uspešno nadomestiti odlazak ovolikog broja vaterpolo asova? Da li će rezultati biti bar približni uspesima koje su ovi pobrojani velikani ostvarili?

Ova aktuelna generacija ne samo da je učinila da smena igrača prođe neverovatno bezbolno, već je uspela da rezultatski i po intezitetu svoje dminacije u svetskom vaterpolu NADMAŠI :shock: svoje legendarne prethodnike. :!:

Tokom ovih 11 godina su imali samo jedan ozbiljan kiks - a to je izostanak osvajanja olimpijskog zlata u Londonu 2012. godine. :doh:

Došlo je do zamora snaga, to je evidentno, više nismo tako predominantni kao pre 3-4 godine. Posle OI predstojećeg leta najverovatnije će otići Pijetlović i Prlainović, dok će se sa Filipovićem verovatno obaviti ozbiljan razgovor, verujem da kapiten može poslužiti bar još 2-3 godine.

Nikad više nećemo biti tako moćni jer em drugi napreduju, em naša snaga opada. Mnogo toga zavisi od budućeg statusa Gavrila Subotića i razvoja njegove karijere.
Poslednja izmena od Valderama u Čet Jan 23, 2020 3:30 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija
Mnogo toga zavisi od klubova, jer smo onaj jedan velik i u Evropi unistili
Korisnikov avatar
By Zex88
Mogli bi jedno 2-3 miliona da pošalju u klubove i ožive domaću scenu..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
milanezija napisao: Čet Jan 23, 2020 2:57 pm Mnogo toga zavisi od klubova, jer smo onaj jedan velik i u Evropi unistili
Pa, mogao bih reći da sam saglasan sa tobom. Treba nam bar jedan jak klub (konkurentan u LŠ) koji će usput razvijati domaće mlade talente i privlačiti perspektivne igrače iz Boke Kotorske (Andrija Prlainović, Dušan Mandić, Gavril Subotić). Da li će to biti Zvezda ili Partizan, meni je potpuno nebitno. Važno je da postoji centar za produkciju kvalitetnih igrača i servisiranje visokih potreba srpske reprezentacije.

Ali avaj! :angry-banghead: Bitno je infantilno klubaško napušavanje od strane ljudi-funkcionera za koje smo očekivali da su preboleli te pseudonavijačke bolesti. :doh:
  • 1
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 102
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]