Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Ovo je ozbiljno jezivo bilo. Kazu da se ovako nesto desavalo 70ih u F1

Samo budala moze da se buni protiv oreola, seti se kako je Masu guma poslala u komu (mislim da je on bio)
Korisnikov avatar
By The Answer
Lu di lo jbt, mislio sam da se nije izvukao a kad sam video kako se izvukao... lu di lo.

Inače nisam pratio F1 od kako je Kimi uzeo titulu, ovu sam počeo da pratim iz dosade zbog korone i uz Srleta i Pajčeta sad sam opet full fan, gledam i onaj njihov podcast i solidno sam zalađen. Mada naravno nedostaje neizvesnost u 95% trka...

Navijam za ove što ne kleče :lol: Maks, Lekler... uvek protiv Mercedesa i da Vilijams uzme neki bod, plus što više Alfa Tauri, Alfa Romeo i Has.

U ovoj borbi za treće mesto konstruktora mi je iz nekog razloga najbliži Meklaren, ne znam zašto.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Cak je i grozan bio protiv oreola, sto je malopre napisao iz bolnice.

Ti da bi izasao iz bolida, treba pojas da otkopcas, skines volan, ono sranje sa ramena i da se provučes a sad je teze zbog oreola. I sve to, dok si u sred vatre. Sitnica

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:Šta je oreol i zašto su vozači bili protiv njega? Stvarno ne pratim F1.
Ja sam stao sa gledanjem pre koju godinu, počelo da smara što ima dva odlična bolida, i ostalo krš.. Da se vratim na pitanje, mislim da je to ovo..

Slika

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
To je to.
Ta zaštita je uradjena kako bi sprečila da neki predmet odleti i slučajno ne udari u glavu vozača. Rekao bih da utiče na vidno polje, a i realno, sranje izgleda. Da li spasava glavu, spasava itekako.

Formula je sranje godinama, od kada je krenula ova retardirana era motora koji se trenutno koriste. Nikakvog naboja nema, ja sam bukvalno prestao da pratim, lose utice na mene

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
Jel i dalje nema tankanja goriva?
Korisnikov avatar
By The Answer
Hamilton zagađen, eto nama neizvesne trke na kraju sezone. Nikita Mazepin je od sledeće sezone vozač Has-a.

Trke jesu dosadne ako isključivo gledaš ko će biti prvi, ako posmatraš i trku za treće mesto konstruktora ili četvrto kod vozača onda je sasvim ok. Ako uspeš mozak da postaviš na tu frekvenciju uz odlični dvojac sa SK F1 je i dalje kadra da kvalitetno ubije 2 sata nedeljno.
Korisnikov avatar
By milanezija
2021. sezona

Mercedes: ??? (Ovo ce biti Hamilton 110%), Botas
Red Bull: Ferstapen, ???
Ferari: Lekler, Sainz
Meklaren: Noris, Rikardo
Reno: Alonso, Okon
AlfaTauri: Gasly, ???
Aston Martin: Fetel, ??? (Ovo ce biti Strol 110%)
Haas: Mazepin, (Šumaher jr. 110%)(Ovo moze biti prezanimljiva kombinacija)
Alfa Romeo: Djovinaci, Raikonen
Vilijams: Rasel, Latifi

Upada u oči da će jedan od najboljih vozaca poput Pereza poduvati, a vrlo verovatno i Hulkenberg... iskreno sam se nadao da ce Mercedes pedalirati kantu poput Botasa ali onda bi Luis morao da se trka sa nekim, a poslednji put kad je morao desio se Rozberg

U principu ostaju 2 mesta, Red Bul i AlfaTauri, koji su jedan tim i koji imaju svoju akademiju, a za RedBul ce ako nastavi sa ovom formom mozda cak i ostati Albon a u AlfaTauri ce neki klinac

Baš šteta
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]