Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
Answer

Ne mogu iskreno da podesfim frekvenciju. Mnogo je tesko, jer gledam motogp a tu je svaka trka nenormalno dobra, uzbudljiva, pravi vatromet na stazi,pogotovu ove sezone kada se nije znalo ko ce dobro odvoziti treninge, a o kvalifikacijama, a pogotovo o trci da ne pricam.

Meni muka kada vidim u f1 da se posle tri krivine, onolike razlike naprave.

Hamilton ne zaslužuje ovoliko pobeda i titula, da bude rekorder. Ima boljih vozaca ali nazalost nisu bili na pravom mestu u pravo vreme.

Dvojac sa sk je odličan. Imao sam priliku da ih upoznam obojicu, vise sam pricao sa srdjanom, zaista jedan sjajan lik.

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Šumaher upravo potvrđen za Has.

Rasel uskače u Mercedes umesto Hamiltona za Bahrein.

Jednog dana počeću i Moto GP da pratim ali do sad nikad nisam i to su baš španska sela za mene, a čujem da je super interesantno. Čuo sam za par vozača ali ništa više od toga.
Korisnikov avatar
By The Answer
Khm Khm, ma jel to mi konačno imamo pravu trku za šampiona u F1. Perez kida Botasa što se tiče trke konstruktora, a nije slutilo na dobro do Monaka.
Korisnikov avatar
By Zex88
Nisam stigao da odgledam trku..Sad sam vratio da pogledam poslednji krug..
Sta se sve desavalo?

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:Ne moze da se preprica
Znaci da vratim snimak od starta..:)

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao:Ne moze da se preprica
Znaci da vratim snimak od starta..:)

Prvi krug, onda oko 20og (ili kad vec Perez prcka Hamiltona) i od 54og do kraja :D
Korisnikov avatar
By BogdanB
Spektakl samo zadnji krug zbog direktora trke, inace dosadno kao godinama unazad
Tacno se znalo da ce biti banzai preticanje ferstapena, ili prolazim ili obojica izlecemo sa staze. Konacno da hamilton ne osvoji više titulu. Samo zbog bolida ovoliko i sakupio

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]