Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Dugo se nije pisalo ovde,ali moram da pohvalim devojcice AS-a iz Batajnice koje su se plasirale u superligu..

Znam koliko su krvav posao radili da bi fakticki jednu skolicu odbojke doveli do toga da igraju super ligu..

E sad kad bi se ispunilo da dobijemo obecanu halu..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Pocela je finalna serija u Italiji. Igraju Perudja(moj omiljeni tim) i Lube. Pre svega ne mogu da verujem da je Nikola Grbić doveo u Perudju Meta Andersona i Kamela Riklickog. Anderson je živa katastrofa od igrača, igrač bez kapi krvi, a Atanasijevic je od Riklickog boji igrač za 3 klase. Djaneli je veliko pojačanje, strašan tehničar, uz Leona najbolji igrač ovog tima. Srednjaci čist prosek, više katastrofa nego prosek, ali ajde . Sa druge strane Lube De Cekom, strasnim Simonom, Lukarelijem, Zajcevim...Kvantorenom koji nije igrao zbog povrede...
Edit:Riklicki na kraju i prodao utakmicu. Na 12:12 čistu loptu u odbrani umesto da primi prstima, prima čekićem i salje je u aut, potom u napadu hvataju ga pasivnim blokom i idu na 12:14 u petom setu, na kraju 13:15 i 2:3 za Lube.
By Gsk133
Danas za ljubitelje odbojke od 14:45 na kanalu SK HD 4 meč finala Poljske lige Jastrazevski-Zaksa. Zaksa vodi sa 2:1. Ovo je po mom mišljenju nivo iznad finala Lubea I Perudje. Nisam ni sam verovao na koju foru je Zaksa osvojila titulu šampiona Evrope prošle sezone, ali sad me to uopšte ne čudi, naprotiv. Ovo je atomska odbojka što igraju ova 2 tima. Apsolutno svaki bloker u obe ekipe je medju najboljima na svetu, pronaći takodje, tehničari top topova. Svi su bolji za klasu od svih naših reprezentativcaca sem Atanasijevic. Inače i meč za 3 mesto je veoma jak. Varta sa Urosem Kovačevićem sa jedne i Belhatov sa Atanasijevicem sa druge strane. Ovo je meni jača liga od italijanske.
Korisnikov avatar
By Valderama
Startovala je LN.

Pritisnuli su nas Bugari u Otavi.
Korisnikov avatar
By Valderama
Konsolidovali smo se. 8-)

Evo imamo +5 u četvrtom, odlučujućem setu. 8-)

Baš sam se uželeo odbojke. :clap:
Korisnikov avatar
By Valderama
Ali frizura Nikole Meljanca. :lol:

Kujundžić tata igre. :violin:

Bravo momci, lep meč! :clap:
Korisnikov avatar
By Valderama
Sutra 22:30h igramo protiv olimpijskih šamiona Francuza. Jedva čekam. :drool:

Solidni su Nedeljković i Mašulović, ipak nema zime kada ode Podraščanin(35).
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]