Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
10:17

Pišaj po sirotinji.
Korisnikov avatar
By Zex88
Crni Jovovicu... Covek na mirnu loptu u kontri posla direktno preko mreze na penal protivniku..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

By Gsk133
Videli ste sada ovo dizanje Jovovica. Djaneli je za 5 klasa bolji igrač.
Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:Videli ste sada ovo dizanje Jovovica. Djaneli je za 5 klasa bolji igrač.
Videli smo i da je Atansaijevic na ovom prvenstvu pola igraca..

By Gsk133
Pa ti sam pišeš o tom dizanju, pa branis Jovovića. Ovo je najveća bruka u istoriji reprezentacije. Niko od ovih igrača Italije ne igra u 3 najbolja kluba u Italiji Lubeu, Perudji i Modeni sem Ricija koji nije ulazio. Sa druge strane godinama pravimo velike uspehe sa samo 2 igrača Atanasijevicem(koji jeste bio uzasan na ovom prvenstvu, ali bio je i povredjen) I Kovacevicem. Ostali su prosečni igrači i dunsteri. Imamo najgoreg tehničara i najgore libere na prvenstvu, a prijem nam je takodje katastrofalan. E sad, sa svega 2 igrača praviti ovakve rezultate, a realno Francuska, Poljska, Rusija, Brazil, Usa... svi imaju za klasu bolje reprezentacije od nas. Nadam se da Jovovića ne samo da neću da gledam više, već da ne čujem za njega nikad više ni u kakvom kontekstu. Da ima obraza sam bi se oprostio od reprezentacije.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ne branim Jovovica za dizanje veceras,vec ga branim kad ga napadas kao da je u najmanju ruku invalid rada..
Pricam ja stalno da mi nemamo veliku bazu i da ce tek biti problema..
Za zensku odbojku ne brinem,svaka druga devojcica udara loptu preko mreze,ali nisam siguran koliko nam je svetla buducnost u muskoj odbojci..

Korisnikov avatar
By djokonda
Jako loše su igrali...Italijani nisu toliko jaka serverska ekipa da imamo ovoliko problema u prijemu, a i napad nam je bio očajan. Ovaj Mikeleto je vanserijski talenat...najbolji svetski odbojkaš u najavi. Italijani fantastični u odbrani, što se uvek može očekivati od njih.

Inače, ovo EP je po mom mišljenju poslenja šansa naše reprezentacije za medaljom sa nekog značajnijeg takmičenja u doglednoj budućnosti. Očekujem da se Petrić i Podraščanin vrlo brzo povuku, a nemamo spremne zamene za njih...u mlađim kategorijama nas već dugo nema nigde.

Grobiju za info: De Čeko je Argentinac i igra za Argentinu (osvojio bronzu sa Argentinom na OI)
By Gsk133
Nisam znao za De Ceka(mislio sam da je italijan) i priznajem da sam limitiran što se tiče odbojke. Ali ne toliko da vidim neke državi koje vidi svaki čovek bukvalno. Sa jedne strane svaka čast ovim momcima na polufinalu(jer realno s obzirom na kvalitet ovo je fenomenalan rezultat), a sa druge strane neko treba da odgovara za bruku protiv Italije(jer realno i sa ovako očajnim kvalitetom ipak smo kvalitetniji od treće postave reprezentacije Italije). Jovovića bih oterao u Hag da mu se sudi za zločin prema srpskog narodu.
Korisnikov avatar
By milanezija
Smenili Kovača. Da vidimo da li će kompletirati sramotu Boškanom, SNS čovekom i samoproglašenim trenerom Vojvodine nakon smene Gavrancica gde je jedva uzeo titulu sa ubedljivo najboljim timom i jos proglasen za trenera godine
Korisnikov avatar
By djokonda
Sve selektore u mlađim kategorijama smenili osim Terzića...na stranu smena Kovača, ali ja očekujem strmoglavi pad u muškoj odbojci i to ne zbog selektora, nego zbog jako lošeg igračkog kadra...trenutno imamo 3-4 igrača svetske klase (Kovačević, Lisinac, Podraščanin i Atanasijević ako uspe da se vrati u staru formu) i nekoliko kvalitetnih veterana poput Petrića, Ivovića, Jovovića i to je to...a najmlađi od njih ima 29 godina. Nijedan naš igrač starosti od 22-28 godina kvalitetom nije ni blizu navedenima...toliko je strm pad u kvalitetu. Vidim da za Boškana pišu da je politički podoban izbor...u svakom slučaju CV mu je tanak i ovo ne vidim kao potez saveza koji ima ozbiljne ambicije u muškoj odbojci za sledeće dve godine kada treba izboriti plasman na sledeću olimpijadu, što bi trebalo da bude poslednji trzaj ove generacije.
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 85
KK Crvena Zvezda 2022/2023

Sta li se desava sa nasom Zvezdom posle osvajanja […]