Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By skeske
Vasa, Teo, Jovic
Bogdanovic, Nedovic
Luca, Dobric
Beli, Kalina
Bobi, Milutinov, Petrusev
To je to, goni do medalje 😁
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Jokic je ispao picka, a ova dvojica klinaca su mogla da budu tu za turnir i kvalifikacije mislim da bi i njima znacilo, a onda se se posvete treningu. Ovako verovatno hoce da odmaraju pa onda da treniraju.
Ja sam uvek pricao da ne treba voditi 12 najboljih, tako da ako svi budu zdravi opet imamo dobar tim.
Teo, Micic, Bogdan, Kalinic, Lucic, Bjelica, Petrusev i Bobi vodje ekipe i nadam se da ce svi biti zdravi i spremni. Bilo bi ekstra da Milutinov bude spreman, ne mogu vise da gledam Raduljicu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Posle otkaza Nba zvezde i zvezdica, ova pesma je još aktuelnija..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
skeske napisao: Sre Jun 16, 2021 10:51 pm Vasa, Teo, Jovic
Bogdanovic, Nedovic
Luca, Dobric
Beli, Kalina
Bobi, Milutinov, Petrusev
To je to, goni do medalje 😁

Mislim da nece ici sva tri pleja + NN, u toj varijanti ce pre ici Gudura. Inace BB i Atlanta imaju mec loptu za ulazak u finale konferencije. U isto vreme i :dance: i :doh: ...

To je taj spisak, samo da se Milutinov oporavi :pray:
Korisnikov avatar
By Duka85
Ako budemo pokazali tu moc da se bez Milutina i Bogija kvalifikujemo ovo moze biti jako jako lepo leto.

Milutin trenira... lep je period do OI, metar dana... Bogi ce da dodje i da pegla 35+ min na oba kraja samo da oporavi jet leg, to me ne brine, ali ga vrv nemamo za kvalifik.

Edit: kakav je Porto Rico? Italija?

Edit 2: dal' je realno da Joker ne igra jer je supruga u blagoslovenom stanju? WTF?! Sta on tu ima da pomogne vise... on je svoj deo obavio

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
MileBL napisao:Evo snimka gde se vidi Milutinov na treningu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Nikad se vise nisam obradovao nekom tvom postu :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Duka85 napisao: Čet Jun 17, 2021 10:23 pm Ako budemo pokazali tu moc da se bez Milutina i Bogija kvalifikujemo ovo moze biti jako jako lepo leto.

Milutin trenira... lep je period do OI, metar dana... Bogi ce da dodje i da pegla 35+ min na oba kraja samo da oporavi jet leg, to me ne brine, ali ga vrv nemamo za kvalifik.

Edit 2: dal' je realno da Joker ne igra jer je supruga u blagoslovenom stanju? WTF?! Sta on tu ima da pomogne vise... on je svoj deo obavio

Sve ispod 15-ak razlike u svakom mecu treba smatrati iznenadjenjem.. Dosta je sve tanko. Italijanima ne igra Datome,Galinari,Belineli,Heket.

Ma kakav porodjaj. On zeli da se odmara, jase konje i dok mu Denver ne kaze da se vrati nece on nidje.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Zex88 napisao: Pet Jun 18, 2021 8:50 am
Duka85 napisao: Čet Jun 17, 2021 10:23 pm Ako budemo pokazali tu moc da se bez Milutina i Bogija kvalifikujemo ovo moze biti jako jako lepo leto.

Sve ispod 15-ak razlike u svakom mecu treba smatrati iznenadjenjem.. Dosta je sve tanko. Italijanima ne igra Datome,Galinari,Belineli,Heket.

Ma kakav porodjaj. On zeli da se odmara, jase konje i dok mu Denver ne kaze da se vrati nece on nidje.
Slazem se sa Zexom da je sve sem laganih pobeda u kvalifikacijama iznenadjenje, ipak su to ekipe treceg esalona kada je u pitanju kosarka Senegal, Domenikana, Italija, Porto Riko, Filipini...

S Milutinovim ovaj tim je kompletan, pa makar ne igrao Bogi, a igrace sigurno OI.

Ipak imamo vrlo ozbiljna imena Bjelica i Bobi koji su NBA igraci, 2 igraca iz prve petrorke EL, uz Milutinova koji je medju 3 najbolja centra u takmicenju, Kalina, Guduric i Nedovic koji su ozbiljni EL igraci, Teo koji je MVP EK, uz Jovica koji je legitimni bek ap plej u svakom EL klubu i Petruseva koji vec sad moze biti igrac rotacije u EL...

Nego sta mislite o Petrusevu nakon serije sa Zvezdom, video sam da su ga lepo zaustavili, tj. da je Dejo imao pravu taktiku da ga umiri...
  • 1
  • 899
  • 900
  • 901
  • 902
  • 903
  • 929

Djordjevic trener Fenera, evo nama pobjede u prvom[…]

TOKIO 2020

Potpuni debakl tenisera i džudista na OI, katastro[…]

Fudbal

Govorim o transfer politici "Topdžija" u[…]