Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Usli preko veze jer im se radi stadion, kao sto ce i Loznica ove godine u Linglong.
Korisnikov avatar
By Pavac
Pa sta ima veze, Zajecar to svakako zasluzuje
Opet su se dezurni strucnjaci ( laici ) na netu nasli praviti pametni, opet im u prvoj ligi fale Uzica, Jagodine, Priboji.. e sad lepo sve te ekipice u zonu na hladjenje! A fudbal moze i treba da se igra i u Somboru, Kikindi, Zrenjaninu, Valjevu, Zajecaru, Pozarevcu....

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
Ta preseravanja o fudbalskim centrima su najveca budalastina, klubovi lokalnih kabadabija u 90% slucajeva

Nek je i 10 klubova iz BGa ako su bolji od ostatka države
Korisnikov avatar
By Pavac
Tacno, ali su gradovi koje sam ja pomenuo toliko zapostavljeni i zaboravljeni da me srce boli. A razni lazni centri se stalno guraju u prvi plan
Meni je velika zelja da u prva dva ranga vidim klub iz Zrenjanina, Sombora, Valjeva i Zajecara. Zadnja zelja mi je ispunjena, cekam ostale

Korisnikov avatar
By Pavac
Na danasnji dan pre 11 godina Lane Jovanovic za pobedu protiv Nemacke, jebtote kako leti vreme

Sad bih zaplakao kad se setim kako smo lose odigrali protiv Gane, stegnutno, uplaseno. Jos je i Rajevac takticki pojeo pokojnog Antica..
Steta, otvarao nam se zreb mnogo, to sto je uradila Gana, to smo komotno mogli biti mi

Korisnikov avatar
By The Answer
Takođe na današnji dan i jedina pobeda SFRJ, SRJ, SCG i Srbije na evropskim prvenstvima za mog života.

Debili nesposobni!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pavac napisao:Na danasnji dan pre 11 godina Lane Jovanovic za pobedu protiv Nemacke, jebtote kako leti vreme

Sad bih zaplakao kad se setim kako smo lose odigrali protiv Gane, stegnutno, uplaseno. Jos je i Rajevac takticki pojeo pokojnog Antica..
Steta, otvarao nam se zreb mnogo, to sto je uradila Gana, to smo komotno mogli biti mi Slika

Meni kaze profesorka biologije, da dodjem da odgovoram za dvojku. Reko, necu, imam dvojku i igramo fudbal.
Ja u kaficu. Ekstra bilo, presrećan. Odem do škole, udjem na cas muzickog, pise dvojka, dovidjenja Slika

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

• 1
  • 1844
  • 1845
  • 1846
  • 1847
  • 1848
  • 1865
TOKIO 2020

Potpuni debakl tenisera i džudista na OI, katastro[…]

Fudbal

Govorim o transfer politici "Topdžija" u[…]