Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Lepus
Za šest sedmica vjerujem da će se vratiti individualnom treningu. Ako je u pitanju podlaktica i ako je običan prelom, njega ništa ne sprečava da radi kondiciono, a što da ne i šut jednom rukom (čisto da ostane osjećaj).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Korisnikov avatar
By The Answer
Jedino je bitno kad će početi da igra, Radonja sad kaže nekoliko meseci. Ako se vrati do kupa super. Još samo da vidimo kakav će da se vrati. Velika šteta!
Korisnikov avatar
By Zex88
Dosao sam kuci na poslednji napad.. Mitar..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
To je ona ekipa na koju se cigani loze. Hard difenz and transiz ofens😁 u punom sjaju. Telimo se na pozicionim napadima, raspadamo se u organizaciji igre, protok lopte los, kaskamo ali smo uvijek tu negdje, i onda povezemo 3-4 dobra napada, pogodimo nesto i okrenemo. Radonja je u modi 😁
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
The Answer napisao: Pon Sep 13, 2021 11:31 pm 6 timova u plejofu ABA, prva 2 direktno u 1/2, a ostali igraju u 2 pobede, 3-6 i 4-5.
Kakva nebuloza, ovo jos nisam cuo... Pa gde se igra takav sistem?! Zar nije logicno ako su ukljucili jos 2 tima da se igra 1-6, 2-5 i 3-4. Zasto bi prvi i drugi imali povlastice, pogotovo sto je u ABA ligi to uvek razlika izmedju 2. i 3. fazon 3 kosa ili tako neka sitnica. :doh: Ako su hteli da prosire, mozda je bilo bolje da su ubacili i 7. i 8. ekipu u plej of, a da stave doigravanje poslednje 4 i prve 4 u ABA2. Ili tako nesto...
Korisnikov avatar
By The Answer
Salvatore Guliano napisao: Uto Sep 14, 2021 9:41 am
The Answer napisao: Pon Sep 13, 2021 11:31 pm 6 timova u plejofu ABA, prva 2 direktno u 1/2, a ostali igraju u 2 pobede, 3-6 i 4-5.
Kakva nebuloza, ovo jos nisam cuo... Pa gde se igra takav sistem?! Zar nije logicno ako su ukljucili jos 2 tima da se igra 1-6, 2-5 i 3-4. Zasto bi prvi i drugi imali povlastice, pogotovo sto je u ABA ligi to uvek razlika izmedju 2. i 3. fazon 3 kosa ili tako neka sitnica. :doh: Ako su hteli da prosire, mozda je bilo bolje da su ubacili i 7. i 8. ekipu u plej of, a da stave doigravanje poslednje 4 i prve 4 u ABA2. Ili tako nesto...
Čuj njega gde se igra... PA NA ABA FANTAZIJU KOŠARKARS FORUMA NEVERNIČE!

Šta znam, nagrada za najbolja 2 tima, nije da nisam viđao. To je rešenje kad oćeš 6 timova a ne 8
A 8 bi po meni ipak bilo previše.

Meni fali neki plej-aut. Da i ovi sa dna imaju za šta da igraju do kraja. Ne baš po 4 iz obe ABA ali nešto kao poslednji naravno ispada, ne možeš da se vucaraš cele sezone pa da se vadiš u 7 dana, a za baraž igraju nešto po novom NBA sistemu 11. dočekuje 12. pa ko izgubi dočekuje 13. i ko tu izgubi igra sa drugim iz ABA 2 baraž.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Pa dobro jeste da ima 6 konkurentnih timova, ali opet bezveze mi je sve to nekako...

Plej aut obavezno treba da se uvede i da ispadne poslednji iz lige i udje prvi iz ABA2, a da 2. i 3. iz ABA2 i pretposlednja 2 iz ABA igraju baraz. time bi se napravila i prodja za ekipe iz ABA2, s tim bi se i ozbiljnost takmicenja podigla.

No nema ni potrebe trositi tastaturu na gluposti koje menjaju svako malo kako se kome prohte :/
Korisnikov avatar
By The Answer
Ja kad pogledam ko igra tu ABA 2 i ne želim da imaju prođu. Onda nam se desi da imamo Studentski centar.

Moja želja je da MZT zameni Studentski centar, da FMP u baražu izgubi od Vojvodine i da se Mega iseli iz Beograda.

Ili da se Mega preseli u NS a da Radnički zameni FMP i zatvaraj ligu, gasi ABA 2, ae vozdra, kaki kurac Heliosi, Zlatibori, Lovćeni, Studentski centri i najgore od svega- još BG klubova tipa Mladost.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 23
Reprezentacija Srbije

Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da[…]

NBA

Jedan je Stef [emoji173] Kakve on trojke pogadja,m[…]

Svaštara