Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By BogdanB
Hoce da usvoje zakon kojim je zabranjeno slikanje i snimanje policije
Pitam se sto..

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BBBbbb
BogdanB napisao: Čet Sep 23, 2021 3:12 pm Hoce da usvoje zakon kojim je zabranjeno slikanje i snimanje policije Slika
Pitam se sto..

Odustao, ali uz koju retoriku sunce li ti...
Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao: Čet Sep 23, 2021 3:12 pm Hoce da usvoje zakon kojim je zabranjeno slikanje i snimanje policije Slika
Pitam se sto..

Vidio od Dodika
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ssd vidim da se odustalo od kamera koje snimaju gradjane, ali, da li to podrazumeva da se odustaje od toga da gradjani nece moci da snimaju policiju? To je sve u istom paketu?

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Nije sve u istom paketu...

Kamere koje su postavljene svuda po gradu, kao i po filmovima koje gledamo na TV-u mogu da se koriste za bezbednost drzave, to se vec radi, samo sto ce biti pojacano, naravno sa ogranicenjima u smislu da se mogu pratiti samo lica koja su pod sumnjom ili umesana u neki prekrsaj. To se vec radi, tako je jednom mom poznaniku pronadjen automobil koji je ukraden u Bgu, lika su preko kamera pratili i nasli ga u da l' Pancevu ili Kovinu, tako da kolko god nerealno zvucalo to se desava i kod nas. A opet mislim da je vecina ljudi svesna da se sve snima i sve se zna, samo je pitanje da li je to nekome interesantno ili nije (za vise pogledati Snoudenov film).

A sto se tice snimanja policije od strane gradjana, to je druga stvar. Poenta price je da ne smes da ih snimas tokom intervencije, jer da li time ugrozavas bezbednost samog policajca ili tako nesto, to nisam najbolje shvatio zbog cega. To snimanje je za sada bio jedini odbrambeni instrument kojim su se gradjani sluzili u svim nasilnim intervencijama, te mislim da nije potrebno to zabranjivati.

Inace je l' gledao neko Tomu?
Korisnikov avatar
By BogdanB
Zabranjuju da se snimaju jer su previse dobri i fini prema gradjanima

Korisnikov avatar
By rudonja
Sipurske livade napisao: Sub Sep 18, 2021 11:46 pm Pozdrav svim forumasima, ponovo se druzimo na forumu. Moram da kazem, ono sto zna i vecina, da je sramota sto nisam stavljen za admina ili makar moderatora, jer ovaj tim slabo radi. Desetak dana pokusavam da se ulogujem, ne prihvata mi sifru, posaljem email da mi se posalje nova sifra i nista. Ukoliko mozete posaljite mi sifru da aktiviram stari nalog, ako nista pisacu sa ovog.
S postovanjem
Milos Obilic
Obilicu, pisi mi ovde ako ti nisu dali sifru....
Korisnikov avatar
By milanezija
Revoltiran je jer nije dobio TV i titulu admina
  • 1
  • 3673
  • 3674
  • 3675
  • 3676
  • 3677
  • 3680
Radio Košarka, 6,75MHz

Cuj otkrio 😁 Evo malo za forumske muzicke sladokus[…]