NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By The Answer
Već danas ni reči o Bjelici, do nekog novog solidnog meča, jednog u 3 meseca, kad će klošari klošarski iz medija opet da balave jedan dan.
Korisnikov avatar
By milanezija
6p 6sk a nije sutnuo za 3, ja zadovoljan
Korisnikov avatar
By Zex88
Mene vise zanima zasto Pokusevski izgleda opet ocajno..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Ne kapiram zasto Bjelica ima ovako bednu minutazu..

Zna li neko kakva je povreda Jokica?

Korisnikov avatar
By The Answer
Više je imao poena i skokova u prvoj utakmici nego u sledeće 3 zajedno... a nije da je u prvoj imao nešto vau poena i skokova, ni blizu. I minutaža je tu negde, 25 u prvom, 30 i nešto ukupno u naredne 3.
Korisnikov avatar
By djokonda
Zex88 napisao: Pet Okt 22, 2021 5:44 pm Mene vise zanima zasto Pokusevski izgleda opet ocajno..Slika

Ne snalazi se u redukovanoj ulozi jer nije realno da ima ulogu iz drugog dela prošle sezone kada ni Bezli ni SGA nisu igrali, plus Gidi...mora da nauči da bude koristan i u smanjenoj roli.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Bjelica ne dobija minutazu jer je propao igrac, NBA ga je upropastila. Na zadnja 2 prvenstva za reprezentaciju bio je ubedljivo nas najlosiji igrac. Od igraca koji ume da kreira iz drugog plana, da napadne ulazom, da odigra ledjima, da odigra dobru odbranu, postao je igrac koji ceka da opali trojku. Ali izgleda da mu se svidja da igra 10 minuta po utakmici i da sutira trojke, cim nece da dodje u Evroligu i spasi karijeru. Ovako jos 2 sezone i penzija.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Ova izmena pravila za faulove je nesto najbolje sto su uveli u NBA u poslednjih x godina.
To i play in su stvarno super potezi.
Korisnikov avatar
By Zex88
Apsolutno.. Ali Harden koji ide stopama Zajona sa kilazom..

• 1
  • 1118
  • 1119
  • 1120
  • 1121
  • 1122
  • 1123
Svaštara

Нпр једна другарица радила за 35 000 и кад прими[…]

Reprezentacija Srbije

Ja sam poredio igru, nisam individualno misio o ig[…]