Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By MileBL
Ima stvari koje su gore u Srbiji nego BiH, imam oko NS rodbine, ljudi kukaju za sve pare kako nisu otisli na ljetovanje, dodje mi da im ja platim samo da se ne zale

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By Zex88
Evo mene opet smaram sa tvrdjavama..

Fetislam napreduje odlicno..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By skeske
Kad smo kod tvrdjava, evo par iz BiH.
Banjalucki kastel

Nastvarna tvrdjava u Srebreniku

Tvrdjava u Travniku

Naravno posadili su dzamiju gdje joj mjesto nije, ali to je Travnik....

Tvrdjava Vranduk kod Zenice

Dobojska tvrdjava, tzv Gradina

Tvrdjava na Vratniku iznad Sarajeva, bijela tabija

Mozda bih mogao i vodopade koje sam posjetio, mozda nekog inspirisem da ode na neki od njih?😀
Korisnikov avatar
By Zex88
Uuu,odlicne,pogotovo ova u Srebreniku..

Poslednjih nekoliko godina bas pratim po Srbiji sta se desava sa tvrdjavama/starim zdanjima..

Neverovatno mi je da ove tvrdjave nisu vise ispromovisane.. Od BiH cujes samo za Sarajevo i carsiju i most u Mostaru..

Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Da, da Srebrenik deluje nestvarno, plus je odlicno ocuvana, nisam bio, al dosta mojih prijatelja je bilo i po fotkama mi je vec sjajan dojam.

Kod nas sam bio pre dve godine Golubac i Ram i prijatno sam iznenadjen, ali moze se dodati jos nekog sadrzaja kako bi sve bilo jos zanimljivije za turiste, videh sredejno je i Smederevo i Uzice, treba to negovati i odrzavati.
Korisnikov avatar
By Zex88
U Smederevu je sredjen samo zid Velikog grada uz Jezavu.. Mada je on ogroman..
Ubedljivo najvise posla ima u Smederevu,a dodao bih Kalemegdan i tvrdjavu u Nisu kao najvece poduhvate..

Korisnikov avatar
By skeske
Golubac je takodje fascinantan, Ram jedna od najsimpaticnijih malih tvrdjavica sa sjajnim pogledom. A smederevska je povelika, mada treba da se sredi.
Kakav je jug sa tvrdjavama? Planiram ici u obilazak sledeceg ljeta, pa da ne propustim nesto 😁
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa Nis i Pirot,ako mislis na taj jug..

Stvarno bih voleo da se uvede neki zakon o obnovi srednjovekovnih spomenika kao sto je uveden zakon o Sremskim Karlovcima..

Krenulo se u obnovu,ali dosta tvrdjava stoji ruinirano,zaraslo..Gomila njih je i srusena,a postoje temelji ili ostaci zidina.. Koliko sam skapirao,pogotovo za tvrdjave u Vojvodini postoji dokumentacija kako je to izgledalo pre..

Korisnikov avatar
By Pavac
Kakvo vam je danas grejanje u Beogradu? Ja danas dosao u Beograd i hladnjikavo mi u stanu, radijatori mlaki
Sad citam vesti da zadnjih dana imaju problema zbog vremena
  • 1
  • 3678
  • 3679
  • 3680
  • 3681
  • 3682
  • 3694
Ostali klubovi ABA lige

Nekada odlican u Baskoniji, a sad gledam vec 5,5 g[…]

Svaštara

Za sada sam odgledao sam prvi meč, nedostatak vrem[…]