Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Zex88
Salvatore Guliano napisao:Nisam se jos zvanicno ozenio, zaprosio sam devojku pocetkom meseca, ali zivim zivot kao ozbiljan ozenjen covek, nestko slicno @ZEX-u :D

Zenim se u subotu, e sad koju tacno, to cemo jos videti... :whistle:
Ha,verovatno cu uskoro i ja istim putem..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Svima nama koji imamo gospoje srećan današnji dan, (ko nije nervne slomove u tržnim centrima doživljavao dok čeka taj ne zna šta je patnja) kako ste vi "hendlovali" situaciju? Ja sam razmišljao da moju vežem za radijator ali sam onda primenio taktiku da se našopinguje u danima pre praznika tako da sam sad miran i spokojno ću u to vreme da slušam komentare tipa ovaj moj zemljak Davidovac kao neki deda i ko su bre ovi Rusi za njih niko u firmi ne navija, svi su za Zenit.
Korisnikov avatar
By skeske
Ako vam je za utjehu momci, zivot se ne mijenja kad se ozenis. Sve isto, i dalje sam papuca😁
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
The Answer napisao: Pet Nov 26, 2021 12:00 pm Svima nama koji imamo gospoje srećan današnji dan, (ko nije nervne slomove u tržnim centrima doživljavao dok čeka taj ne zna šta je patnja) kako ste vi "hendlovali" situaciju? Ja sam razmišljao da moju vežem za radijator ali sam onda primenio taktiku da se našopinguje u danima pre praznika tako da sam sad miran i spokojno ću u to vreme da slušam komentare tipa ovaj moj zemljak Davidovac kao neki deda i ko su bre ovi Rusi za njih niko u firmi ne navija, svi su za Zenit.
Mi smo to resili tako sto smo bili pre 2 nedelje u Pandorfu, te smo se tamo istrosili, za ovaj kurcev crni petak ne planiram nista da kupim jer ono sto mi treba nije na akciji...

@skeske to da si papuca covek nikad ne bi pomislio kad te upozna ovako, ali da svi smo mi cipelici, meksi ili tvrdji, sa ovakvim ili onakvim djonom ili pertlama :whistle:
Korisnikov avatar
By BogdanB
Pametan narod kupi preko interneta i ne jebe se po redovima

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Internet je za mene koji ludim posle 10 minuta u TC i koga nije briga šta će da kupi, izabraću prvo što mi padne pod ruku samo ako nije šareno ali kao što njihov mozak ne može da shvati da fudbal nije "to je samo sport" tako naš ne može da shvati to isprobavanje, traženje, lutanje po tržnom centru, nošenje 19 kesa na kraju...
Korisnikov avatar
By BogdanB
I ja kad idem da kupim, gledam i ja po butucima, probam, obidjem sve i svasta ali kad su kao ove glupe fore sa crnim petkom, to izbegavam jer su popusti smesni, te popuste uvek imas, samo sto sada dobijaš nenormalnu guzvu

Korisnikov avatar
By skeske
Moja zena je prejaka sto de toga tice, ide konkretno nesto da kupi, nema razgledanja, ostanemo u sopingu 15 minuta 😃
Sa druge strane, ja ju nerviram jer se zadrzim vjecito u marketima, i to ni manje ni vise nego na vocu i povrcu🤣
Korisnikov avatar
By BogdanB
Koliko vidim, u sapcu bas veselo bilo. Bager i batinasi na ljude

Korisnikov avatar
By skeske
BogdanB napisao: Sub Nov 27, 2021 7:52 pm Koliko vidim, u sapcu bas veselo bilo. Bager i batinasi na ljude

Bio sam se prepao da su delije, ali nisu.
  • 1
  • 3688
  • 3689
  • 3690
  • 3691
  • 3692
  • 3734
KK Partizan 2021/22

Propuštena sansa za mali odmor i za samopou[…]