Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Jbg; desava se, idemo dalje, ovde je bitno drzati domaci teren, i ne gubiti od Slovackih raznih.

Od uigrane Belgije, nije sramota (vise je steta jer smo bili bolji 38min i to poprilicno)
Korisnikov avatar
By milanezija
Necu da pustam nista, imam oci i mozak da vidim da ljudi znaju sta rade jer igraju 10god u istom sastavu
Korisnikov avatar
By The Answer
Belgija je košarkaška velesila za silne Austrije, Švajcarske pa i Estonije i ko nas je već sve mlatio u poslednje vreme više se ni ne sećam.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Nije ni nas sastav neka velesila, al da jbga delovalo je da cemo ovo lako zavrsiti...
Kvalitet, sem Tea u par momenata, ko KLS da gledas.
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Ja gledao nesto u 3/4 i video da to ide klaj klaj, malo vodimo 10, malo 3, ne igramo nista specijalno, a ni oni, onda usledio prekid zbog struje i ja iskljucio. Bio sam ubedjen da smo dobili, posle na svojoj utakmici mi kaze drug si video da smo izgubili od Belgije... blago sam bio sokiran.

Sve u svemu, Belgija jeste sto bi jedan covek rekao treci esalon ozbiljne kosarke, ali opet ni to sto su uigrani i igraju 10 godina nije trebalo da pravi razliku. Ova nasa ekipa, jasno je neuigrana i sarena po kvalitetu, ali mislim da je ovo moralo da se dobije, dovoljno je da imas Tea, Petruseva i do besvesti da vrtis pik i to je to. Gledao sam snimak 4/4 i vidim da je kep lepo usrao motku sa onim ispucavanjima iza 6.75 u zadnjih par minuta, no to je prosto on...

Naravno da je greska trenera poraz u mecu u kojem 38 minuta vodimo i ne razumem kako Kari to nije predupredio, ali opet brzo je proteklo zadnja 2 minuta i bez nekih seckanja igre.

Porediti ove momke sa KLS ekipama je sramno, koliko god lose odigrali, a nisu lose odigrali, momci su tu za drzavu igraju u dresu reprezentacije i treba ceniti. Da smo mogli vise, mogli smo, da smo mogli gore, mogli smo. Sut iz igre za dva skoro 60%, sto je odlicno, za tri 24%, dali smo 6 trojki celu utakmicu...

Idemo dalje, ako pogledamo da smo mogli da izgubimo i proslu utakmicu, na kraju smo i dobro izasli iz ovog prozora.
Korisnikov avatar
By BBBbbb
Ja sam poredio igru, nisam individualno misio o igracima da su za KLS.
Kvalitet same igre nije odskako od gledanja dve malo bolje KLS ekipe.
Od igraca to nam je sto nam je, jesu iznad KLS nivou i hvala svakom ko se odazove, al jbga igra je tako delovala...

Zajebane su kvalifikacije, jer vodis ekipu koja nema veze s onim sto ces (potencijalno) voditi na prvenstvo, nasklapani igraci prakticno "juce"...
Korisnikov avatar
By Zex88
Preminuo Jelovac..Tuga.. 89 godiste..

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

• 1
  • 939
  • 940
  • 941
  • 942
  • 943
  • 945
ABA fantasy