Teme vezane uz regionalnu ligu
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Da, da... nikako mi nije bilo jasno zbog cega ga u Podgorici nisu koristili, decko je stvarno veliki prospekt, odlicne fizikalije, solidan prodor, uzasan sut doduse, ali sve se to da popraviti... aj godinu dana da ne igra pa i nekako, nije ga gotivio trener ili tako nesto, al decko je dve godine proveo u Buducnosti, gde nije ni dobio sansu, a verujem ni napredovao, no sigurno je zaradio fin novac tokom te dve godine ugovora sa plavo-belima.
Svakako decko je svojevremeno u piku karijere bio poznatiji po debilnim blogovima nego po partijama, a ruku na srce u Zadru je bio odlican poslednje sezone.

ABA2 je svakako poligon za polovnjake i za igrace koji se traze posle povrede ili neke lose epizode, gde ce steci samopouzdanje i naigrati se u nesto slabijoj konkurenciji. Odlican primer je bivsi igrac Bajerna i Partizana - Amar Gegic.
Korisnikov avatar
By Zex88
Fmp dobio u Ljubljani..
Ljudi dobili Igokeu,Olimpiju i bili do kraja meca u PG u igri..
Sa ovakvim timom sam ocekivao laganih 0-3

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MileBL
Ali koji potop Olimpije, oni se nadaju svake sezone da ce nesto napraviti, uci u plejof, kad ono otreznjenje na samom pocetku ligaskog dijela...

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao: Pon Okt 11, 2021 8:13 pm Fmp dobio u Ljubljani..
Ljudi dobili Igokeu,Olimpiju i bili do kraja meca u PG u igri..
Sa ovakvim timom sam ocekivao laganih 0-3

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока
Odakle Covic vadi ove mlade trenere? :?
Korisnikov avatar
By Salvatore Guliano
Uzasno losa partija Cedevite pre svega, ali to nikako ne umanjuje dobru partiju FMP-a i zasluzenu pobedu. Nisu igrali momci iz Zeleznika savrseno, daleko od toga, ali su igrali jako, motivisano i rastereceno, bez respekta prema protivniku. Stvarno nisam ih gledao do sada ni rezultate nisam ispratio, ali po rosteru mi je delovalo da su dosta tanki. Sto zapravo na papiru i jeste tanko, ali imaju momci tu neku drskost i igraju bez respekta, cepaju svoje. Radonjic je dosta napredovao, Nerandzic je dobio novu ulogu, presao je na 4, sto mislim da mu i ne odgovara previse. Dzons je dobio kljuceve ekipe, Nevels je tu neki rang prosecnog ABA stranca, ne pravi razliku za sada, ali opet nije ni divljak, sto ovom timu odgovara. Izundu je sasvim korektna opcija na centru, dok je Tasic odlicno igrao na 4 i pokazao sirok asortiman napadackih sposobnosti. Pored njih dva klinaca 2001. i 2002. godiste koji su juce pokazali mnogo Pavicevic i Vujacic. Vujacic mi se mnogo svideo, u pitanju je bek iz Crne Gore, u odbrani je bio odlican protiv Kina, mucio ga na prenosu, fin sajz ima, deluje mi da ima mnogo dugacke ruke. Prototip igaca koji ce za 2 godine lagano igrati kod Radonjica u Zvezdi. S druge strane Pavicevic, centar, na prvi pogled ne izgleda kao da moze da igra ni licem ni ledjima, ali decko je juce pore Karmajkla i Ougusta imao 5/6 za dva i 4/4 sa penala, uz to uhvatio 5 skokova. U prve dve utakmice igrao ukupno 5 minuta, sinoc 20 minuta, zbog problema sa faulovima Izundua.

Nenad Stefanović novi trener FMP-a, je pokazao takodje dosta u smislu da je ekipu naostrio i nije je prilagodjavao protivnikovoj igri, davao je dosta prostora svojim igracima i slobode, a opet lepo i rotirao... Deluje da se super skontao sa ekipom i da mu i oni odgovaraju sa energijom, jer su u sustini sve ili mladi igraci ili igraci u punoj snazi. Lici da ce Stefanovic biti jos jedan od produkata FMP-ove cuvene fabrike.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Nista od Adamsa u Buducnosti, makar za sada. Ubacise Krki cak 110 poena, nisam ocekivao toliko, Krka jeste losa, ali cvrsta.
Mega izgubila od Zadra kod kuce. :oops:
Korisnikov avatar
By The Answer
Kakva je ovo pizdarija u Zadru? Vidim nešto po tnjiteru od onog Nađa i još par njih, budžet, grad, novo rukovodstvo, bio štrajk, ima para, nema para, igraće deca, neće igrati deca... zna li ko tačno?
  • 1
  • 493
  • 494
  • 495
  • 496
  • 497
  • 500
KK Crvena Zvezda 2021/2022

@Lepus a tek protiv Stela Azure i sad protiv Next […]

NBA

Mrzilo me citati. Naletih na znacenje tog mvpa, ri[…]

Potpuno zaslužena pobeda sinoć Reala sinoć. Igrači[…]