Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By milanezija
BogdanB napisao:Jel ste izlazili danas

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka
da i NE

Pao BG po glasovima :)
Korisnikov avatar
By BogdanB
Dzabe lozenje milanezija za beograd, jer kada dodju izbori, tu ce se prava snaga bagre pokazati

Korisnikov avatar
By milanezija
BG? To je jedina sansa opozicije, jednostavno previse je mrznje tu prema ovima, oni su i za parlamentarne sa sveopstom mobilizacijom jedva izvukli 30% ljudi
Korisnikov avatar
By BogdanB
Uskoro ce izbori, pa cemo videti. Ali znam da bih voleo da ga viidm nadrukanog.

Korisnikov avatar
By MileBL
Jel sad sva opozicija bila za opciju Ne, malo nesto pratim ali ne mogu sve pohvatati?
Veci gradovi pruzaju vise mogucnosti i narod ne vidi spas u jakim politickim strankama, i kod nas je Dodik pukao u BL, problem su mala mjesta gde se bukvalno ljudi prebroje i ucijenjuju

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By BBBbbb
Bilo je nekih iz opozicije sto su cutali ili bili za bojkot, ali generalno veci deo naroda ne glasa za opoziciju vec protiv ovih.
Bar mene i nemali broj ljudi iz mog okruzenja boli rac sta kazu iz opozicije... previse poturenih ili opozicije za najam, previse onih koji su se vec "pokazali"... ali glasas za nesto sto ti lici da je makar inkrement na bolje.

Mnogo ljudi nema pristup medijima koji ne sire jednoumlje vlasti, pa nemaju skoro nikakve informacije. FB (kog matorci solidno koriste) se na globalnom nivou pokazao kako plodna platforma za sirenje propagande (dokle god dize engagement...)

A ove izmene su predstavljane ko lek za sidu - te zbog EU, te za strane investitore, te protiv domacih zlih tajkuna, te da (p)ostanemo ekonomski tigar...
Korisnikov avatar
By BogdanB
Zar vec nismo ekonomski tigar? :D

Korisnikov avatar
By Pavac
И тигар и еуфрат...
Господар ће сад бити фино очешан на председничким, то сам ја најавио још прошле године а ви сте се клиберили. Макар му дебели дебил Вулетић био против кандидат, фино би га очешао. Бг губи сад готово сигурно.
Проблем је што неће нико ни да се дохвати власти јер је увек врућа столица, Косово, Рио тинто и остале ствари. Нестор је ок као фигура али тешко шта више од тога. Онај Понош, Шкоро и не знам ко још је спомињао да хоће да изађе, то ми је ужас. Кандидат опозиције мора да буде представљен у последњи час, да се народ упеца, да му не нађу ништа о њему итд... ( шта су оно беше Штуници нашли, да има 5 мачки? :mrgreen: срам га било... )
Оно што је после много година јако позитивно је што им се коначно назире крај, сад треба бити паметан и уз ону да ови оду а да се они не врате...
Korisnikov avatar
By MileBL
Nista mu ne mozete dok ne pokrijete sva biracka mjesta, gledam izvjestaja sa birackih mjesta gde je imao preko 90% izlaznost i 90% za odpciju DA, iskreno jedes stranku koja nije u stanju da ima svog covjeka na svakom birackom mjestu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
U selima po Sapcu, preko 80,90 posto glasalo DA, u gradu tu negde ili vise NE , u pregradju vise DA. S tim da ima mnogo onih koji su glasali van birackog mesta i sumnjivi su.
  • 1
  • 3704
  • 3705
  • 3706
  • 3707
  • 3708
  • 3734
Fudbal

Jedva je odlučio da pozove Erakovića jer je Terzi[…]

Tenis

Imam tremu pred RG kao da ja igram. :lol: :pray: […]

KK Crvena Zvezda 2021/2022