Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Valderama napisao: Sub Maj 07, 2022 6:14 pm Rutinski!

Treba se otarasiti škarta, ne moramo ih prodati, i sporazumni raskid ugovora bi bio bajkovit rasplet. Samo da nam ne opterećuju budžet. Preko leta dovesti igrače koji će ovoj ekipi pomoći da napravi nešto što je u ovom trenutku nezamislivo za naš klupski fudbal na internacionalnim poprištima.

Jebeni Rendžers igra finale LE. Eeeeej Rendžers.
ауу брате мили..шта ти написа све.....
Korisnikov avatar
By Valderama
Šta je toliko problematično i blasfemično?
Korisnikov avatar
By Valderama
Kakva atmosfera u Gelzenkirhenu, nešto neviđeno. :clap:

Šalke se vratio u Bundesligu. Nadam se i Verderu i Hamburgu.
Korisnikov avatar
By Zex88
Gsk133 napisao:Kakav penal, kakva lakrdija, smejurija... Ovo se ne svira ni u 3 ligi Indonezije. Ni 10% pošto se ne svira Partizanu ono što se svira Zvezdi, plus što nameštaju bukvalno skoro svaku utakmicu.
Dakle i dalje mi namestamo,vi sve regulare?
Sto ti je toliko tesko priznati da je penal bio ciat kao suza,covek mu razvukao dres pola metra koliko ga je vukao?

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:Opaaaa, ni manje ni više nege sa Severaaaa! Slika

Što se tiče mene, ostarilo se, nemam više psihofizičke energije za egzibicione navijačke pustolovine. :mrgreen:
Pa vidis da sam i ja bocno stacioniran.. Ali da podrzim bitku Zvezde protiv Grobija Slika

Послато са SM-A725F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By BogdanB
Crni radnicki, mnogo je los.
Tehnicki su nula. Taktika na mecu ocajna, ceo mec bunarili, pa ako bude nešto. Kada su krenuli da igraju pas igru nekih 7-8 minuta, uspeli su da priprete ali vratili se na bunarenje.
Sve u svemu, lepo blejanje na stadionu, zanimljivo kakoo na tribinama, tako i na terenu posle

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
Prvenac i to kakav.

Korisnikov avatar
By Pavac
добра му је риба :D
Korisnikov avatar
By Valderama
Gde si je zapazio? :D
Korisnikov avatar
By Pavac
ма знам их обоје, она је баш добра риба али је оно..... није нека особа, да не употребљавам тежу реч :mrgreen:
  • 1
  • 1968
  • 1969
  • 1970
  • 1971
  • 1972
  • 1995
Fudbal

Srdjan sto radi basket? Poslato sa MAR-LX1A uz p[…]