Stare teme
Korisnikov avatar
By Pavac
I posle bi imali sanse protiv nas da nije bilo korone, a sad bi tim da nam rasturite?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Pavac napisao:Pejdz, Jaramaz i Mozli odbili Zvezdu?!

I Tegeltija je odbio prelazak.. Slika

Neverovatno je čime se služi lik..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Mozda si u pravu.. ali svakako cu pre verovati Tegiju nego decurliji od 12 godina koji vode stranice na instagramu..

Korisnikov avatar
By Zex88
I Vestermanu smo nudili 800k.

Najjače je da je došao Obradović i rekao Čoviću, daj mi sve kuso i repato iz Partizana da im zabijemo nož u leđa, tamo sve EL igrači, proverenog kvaliteta, ne pitaj koliko košta..

Korisnikov avatar
By Antoine
Za Marcusa je provereno, imao je ponudu pre produženja ugovora. Za ostale ne znam.

Walden je uzet čisto da bi se šiljio kurac, eto, može nam se fazon. Niti on treba Zvezdi, niti je sam platio obeštećenje, niti će igrati za kikiriki, ali dobro, lakše je poverovati kako je "prepoznao projekat". Što se tiče kusog i repatog, polako, ničija nije do zore gorila. Dominacija Zvezde se poklopila sasvim slučajno sa dominacijom SNS-a, i to će se jednom lane zvati.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
A dominacija Partizana sa dominacijom DSa i apsolutnom vlasti Dodika u RS

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Dominacija Zvezde se poklapa sa dolaskom najsposobnijeg kosarkaskog radnika na ovim prostorima u klub, kakav SNS, evo SNS je usao u KKP pa se vidi kakvo je stanje trenutno u klubu...

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Zex88
Uvek se vrati na isto, Partizan je jedna divna romantična priča, svojim predanim radom i bez novca Partizan je osvajao titule u svim sportovima godinama, borio se protiv žute Zvezde i rešavao ih lagano jer se ne može silom protiv magije..
E onda je došao SNS na vlast, nas unakazio, ne daju nam da dišemo, Zvezdi dato sve #PartizanovŽivotVredi.
Međutim, pašće sa vlasti i SNS, tada će doći neko ko će nas pustiti da dišemo, mi ćemo pokazati da zmaj udara repom i vratiti Zvezdu na smetlište istorije..

• 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 94
KK Partizan 2020/2021

Hoce li opet Rade Nba igrati cetvorku? Послато […]

NBA

Bobane 18 poena 20 skokova BB 27p 6sk 9ass Beli 15[…]